Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arról szeretnélek titeket megkerdezni, hogy ti mit gondoltok/mit tennetek az en helyemben egy ilyen szituacioban. Voltam szalagavaton a hetvegen es volt ott Valaki, aki miatt teszem fel ezt a kerdest. Annyi volt, hogy rengeteget beszelgettunk, nem egyszer felkert tancolni, simogatott (de nem ugy hogy tapizott hanem csak a derekamat) es volt nem egyszer hogy a fenekemhez is hozzaert, meg egyszer meg is fogta rendesen. Iszonyatosan jol ereztem magam vele! Annyira udvarias, tisztelettudó, kedves, de ennek ellenere iszonyatosan humoros es jofej, hihetetlenul kozvetlen volt velem az elso talalkozas alkalmaval. Na es itt jonnek a bukkanok. Az egyik barátnőm bátyjáról van szo, illetve a srac is parkapcsolatban el es en is. Az en kapcsolatomrol eleg annyit tudni, hogy rengeteget veszekszunk, soha nem jarunk sehova, stb. A srac meg szerintem mar nem annyira van oda a baratnojeert, mert nem eppen ugy beszelt rola hetvegen. Tegnap irtam a sracnak es hihetetlenul kedves velem de megis csipkelodunk egymassal :) az az egy a gond, hogy nem szeretnem tonkre tenni a parkapcsolatat, mert nemtudom mennyire szeretik egymast vagy mit ereznek egymas irant. Halisten nem az a fajta csaj vagyok aki szetrombolja a kapcsolatokat, es ezt nem is szeretnem hogy bekovetkezzen csak ha tehetnem, nem kertelek, tuti lenne koztunk valami :) de igy nem teszem. Az en parommal sem szeretnek kicseszni, mert egy 2 es feleves kapcsolatrol van szo. Ti mit tennetek a helyemben? Teljesen összevagyok zavarodva :( (mellékelve, a srac 23 eves en pedig 18) elore is koszonom!

2017. dec. 4. 05:39
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

"meg egyszer meg is fogta rendesen."

"Annyira udvarias, tisztelettudó"


Ez a két mondat kizárja egymást.


vagy nem állsz szóba többet ezzel a sráccal vagy szakítasz.

Én már ennyi után is kidobtalak volna.

2017. dec. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha a pasi olyan akkor megcsalja a bnőj3t vagy dobja nem feltétlenül a te hibàd lessz ha szétmennek.De egyépként ügyesen csinàlod ne add oda magad neki ha szeretitek egymàst vagy idővek komolyabbat akartok akkor megbeszélitek a dolgokat és mindketten szakitotok a pàrotokkal .
2017. dec. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez két kérdes:

a mostani kapcsolatnak lassan vége.

a Valaki meg majd eldönti, szakit-e miattad.

2017. dec. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Attol hogy valaki udvarias es tisztelettudo, par pohar alkohol utan szerintem az hogy egyszer megfogta a fenekemet, az "semmi". Remelem ertitek hogy mondom, mas fiu ezutan mar a lanyok szoknyaja ala vagyik :)
2017. dec. 4. 06:06
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Jaaaj de naiv vagy! Ez a pasi más csajok seggét markolássza, miközben barátnője van. És szerinted ez udvarias viselkedés. Te meg a másik fele. Hagyod, hogy más pasi fogdosson, amikor barátod van. Áh, tudod mit? Megérdemlitek egymást.
2017. dec. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Halisten nem az a fajta csaj vagyok aki szetrombolja a kapcsolatokat, es ezt nem is szeretnem hogy bekovetkezzen


Neeem... te az a típusú csaj vagy, aki hagyja, hogy más férfi fogdossa a seggét, miközben párkapcsolatban él. tudva azt, hogy a srácnak is barátnője van. Igazán korrekt fajta vagy, mit ne mondjak 😄 na meg a fiú is.

Mi lenne a helyes? Hát tudod normáliséknál az, hogy lezárja a rossz kaocsolatát, mielőtt más férfinak hagyja, hogy fogdossa. És ha olyan férfi hajt rá, akinek barátnője van, azt elhajtja.

2017. dec. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Egyet értek. Pontosan összeilletek. Ő a baratnője mellett fogdos más csajokat, te pedig a barátod mellett hagyod ezt. Előre látom, h hihetetlen “bizalmas” kapcsolatotok lenne ha összejönnétek.

Amúgy ne haragudj, de ez nem udvariasságnak tudható be, már ott kiindulva, h barátnője mellett ilyen, a másik, h tánc közben taperol, megmarkolja a feneked. Ez etikátlan társaságban. 5x elolvastam, de sehol se jött le, h miben lenne udvarias. Az, h felkért majd megköszönte a táncot esetleg? Ez alapvető tulajdonságnak kellene lennie

2017. dec. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Felreertelmeztetek, vagy pedig en irtam felreerthetoen. Alapból egy olyan fiúról van szó, akinek tobb eves kapcsolata van, szoval nem olyan hogy ezt megdugom, azt is stbstb. teljesen felreismertetek engem is ezaltal. Nekem a mostani az elso kapcsolatom, rajta kivul massal meg csak egy csok sem csattant el. Es teny, hogy ez hogy megfogta a fenekem kicsit sok, de az udvariassagot azt komolyan irtam. Nem ugy kert fel nem egyszer tancolni hogy na gyere mar tancoljunk, hanem ram nezett, elmosolyodott es odanyujtotta a kezet. Felreismertetek mindkettonket kicsit. Tenyleg egy teljesen normalis sracrol van szo, aki nem olyan mint a mai fiuk (tisztelet a kivetelnek). A kulseje total elut a mai "elvarastol" de megis, ferfias es ez is nagyon megfogott benne
2017. dec. 4. 07:53
 9/9 Noren1989 ***** válasza:
79%

Kérdező: ideje szakítanod, ez biztos. A "Valaki" nem fog szakítani miattad, viszont b-tervnek kiváló leszel.


Rajtad áll, hogy akarsz-e az lenni.

2017. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!