Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznált. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Hónapokig szórakozott velem, hogy szeret engem, de nem lehetünk együtt, ekkor mindenféle mondvacsinált indokot hozott fel, hogy miért nem. Ha olyan kedve volt, elővett engem, ha nem, akkor úgy tett, mintha nem is léteznék. Aztán egyszer elég konkrétan bepróbálkozott nálam, én viszont nem akartam. Ő megmondta: ha nem megyek bele, akkor ennyi volt. Ekkor jöttem rá, hogy végig csak arra játszott, hogy lefektessen, emellett kihasznált érzelmileg is teljesen, csak mert éppen magányos volt, én meg kéznél voltam. Én viszont naivan azt hittem, hogy komolyak a szándékai és beleszerettem. Ennek már fél éve lassan, ő rég továbblépett, én viszont még mindig szenvedek. Az idő sem segített semmit és nem tudom, mit csinálhatnék, hogy jobb legyen a helyzet. 20/l

2017. dec. 4. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Juj, szegényem:(

Foglald le magad, járj el szórakozni a barátnőiddel, ismerkedj új emberekkel.

Próbáld mindig lefoglalni magad!!:)

Hajrá :)

2017. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeztesd magad minden percben, amikor szenvednél miatta, hogy csak kihasznált.

Normális embernek ennyi simán elég a kiábránduláshoz.

Ha te nem vagy képes ezt a helyén kezelni, fordulj szakemberhez!

2017. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
én is így jártam, de tettem róla, h. az illető megbűnhődjön, és azóta határozottan jobban vagyok.
2017. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

"Hónapokig szórakozott velem, hogy szeret engem, de nem lehetünk együtt"


Te jó partner voltál ebben a kihasználásban. Le kellett volna építeni legkésőbb egy hónap után. Ha egy ilyen komolytalan férfi után sóvárogsz fél évvel azután, hogy véget ért a kapcsolat(?), keress fel egy szakembert!

2017. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem.

Hol van ebben a sztoriban a kihasználás?

2017. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

" ...nem lehetünk együtt, ekkor mindenféle mondvacsinált indokot hozott fel, hogy miért nem."

Itt az volt a bajod, hogy nem akar lefektetni,


"...Aztán egyszer elég konkrétan bepróbálkozott nálam, én viszont nem akartam."

itt meg az, hogy leakart fektetni.


"...Én viszont naivan azt hittem, hogy komolyak a szándékai és beleszerettem."


Mi az, hogy "komolyak a szándékai"?

Elutasítottad, akkor mit akarsz?

Gondoltad, hogy elrohan az ékszerészhez és megkéri a kezed?


Ha úgy vesszük, te ugyanúgy hülyítetted, csak ő nem volt rá vevő és lelépett.

2017. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom érthetőbben. Hülyített, hogy párkapcsolatot akar tőlem, pedig kiderült, hogy csak ARRA akart volna használni. Ezt viszont nem mondta ki egyenesen, hanem hazudozott, hogy szeret, csak én "túl jó vagyok hozzá", meg a többi. Aztán egyszer konkrétan célzott rá, hogy mit is akar valójában, de én ebbe nem mentem bele.
2017. dec. 4. 13:44
 8/9 anonim válasza:
Az a gond, hogy elvakítanak az érzéseid és nem vagy képes reálisan látni a dolgokat. Pedig ő csak egy kanos gyökér volt, aki remélt tőled egy futó kalandot. Nem egyedi eset, de a srácok elég éretlenek tudnak lenni. Ne úgy fogd fel tehát, mint egy tragédiát. Az persze megint más dolog, hogy nem közölte veled tisztán a szándékait és behülyített, szóval megértem, hogy rosszul érzed magad. De legalább tanultál ebből az esetből és legközelebb óvatosabb leszel. Addig is szakítsd meg vele a kapcsolatot teljesen, ha kell, töröld a facebookot, a telefonszámát. Majd jön egy normális pasi, aki nem csak játszadozni akar.
2017. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, én nem vagyok benne biztos, hogy elejétől fogva kihasznált. Elképzelhető, hogy az elején még valóban kapcsolatot akart veled létesíteni, csak ugye nem lehetett.

Mivel nem lehetett, továbblépett, nem nyűglődött tovább olyan partnerrel, akivel úgysem lehet komolyat tervezni. Amikor továbblépett, már nem kötötték érzelmek hozzád, vígan állíthatott tehát választás elé, hisz nem volt vesztenivalója.

2017. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!