Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne szakítsak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne szakítsak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve vagyunk együtt, 1 éve eljegyzett. Azt hinné az ember, hogy nagyon jól megvagyunk, mert szeretjük egymást, normálisan viselkedünk egymással, stb. De ha belegondolok abba, hogy az egész életemet vele éljem le, vagy gyereket szüljek neki akkor rosszul vagyok. Néha nagyon primitív tud lenni. Szégyenkeztem már a viselkedése miatt nyilvános helyen. A szex sem jó már..egyáltalán nem kívánom. Viszont mikor csak dolgozni megyünk már akkor hiányzik. Szeretek hozzá bújni esténként. Vagy bármi történik őt hívom először. Az ő szüleivel lakunk, ha szakítunk nekem nincs nagyon hova mennem :(
2017. dec. 4. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a jövőben nem szívesen látod magad mellett akkor ez elég off
2017. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Király király adj katonát! Ne adok! Akkor szakítok!
2017. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az az igazság, ha már feltetted ezt a kérdést, akkor tudod mit kell tenned. Nyugi, én nemrég mentem szét a barátnőmmel és úgy érzem bele pusztulok. Nem vagy egyedül, bár tudom, ez cseppet sem vigasztal. A hiánya meg természetes, hisz az életed része volt sokáig. Ha ennyire nem tudod vele leképzelni a jövőt, akkor nem látom értelmét vele maradni.
2017. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ebben a kapcsolatban nem is te vagy az áldozat, hanem a barátod! Gondolkodj el mit írtál le, nekem ebből az jön le, hogy csak, azért vagy vele, mert nincs hová menned! Na ilyenek a nők kedves férfitársaim itt az élő példa így b..szák át, akit lehet és csak ezért színlelik a párkapcsolatot! Le lehet pontozni, attól még te ugyanaz az ember maradsz egy kihasználós kis nőszemély.
2017. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy természetes "félelem" is, ha belegondolsz hogy vele éled le az életedet. Neked kell tudnod hogy ez ilyen dolog, vagy tényleg nem menne. De döntsd el hamar, a vőlegénnyel szemben se fair ha sokat húzod a dolgot.
2017. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ezt amúgy vele megbeszélted? Mert olyan könnyen kiírják ide az emberek a problémáikat, de sose beszélik meg a párjukkal. Ha nem tudjátok megoldani, kompromisszumok által olyan kapcsolatot alakítani, hogy mindent jól élvezz te is, ő is, akkor nincs miért folytatni. Ha meg tudjátok oldani, akkor meg egyértelműen túl tudtok lendülni az ilyen nehézségeken, és tényleg szeretitek egymást. Legyél őszinte vele, nem jó ha magadba tartod a dolgaidat, legyen az akármi.
2017. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, persze, hogy megbeszéltük. Állítólag próbál változtatni..

És nem azt írtam, hogy egyáltalán nincs hova mennem, ugyanis nyilván a szüleimhez mehetek, amíg nem szedek össze pénzt alberletre. És nem is 5 éve vannak problémáink, hanem pár hónapja, de köszönöm, hogy ítélkezel!!!

2017. dec. 4. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Remek kis gyermeki barát számodra, akinél még lakhatsz is, elhiteted vele hozzávaló kötődésed, pedig csak kényelmes-biztonságos neked vele, számodra majdnem minden szempontból...


Ennyi leírásból ezt kényelmi kapcsolatnak mondanám részedről.

Ez korrekt szerinted, felé?

2017. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb lesz nektek külön. Megelégednél ennyivel egész életedben, csak mert most nehéz volt lépned? Most amikor a leginkább tetterős korban vagy?
2017. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!