Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak vagy mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vagy mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan másfél éve vagyunk együtt. Az elején nagyon aranyos volt, romantikus. Mostanra már egyáltalán nem. Szokta mondani hogy szeret (neha pl ha én mondom neki és mondja rá hog én is). Nagyon ritkán veszekszünk most már, de ma nagyon megbántott. Instagramon egy csomó lányt bekövetget, de nem ilyen modelleket hanem akik ide valósiak, annyi idősek mint én. Megkérdeztem miért erre egy példát hozott fel: van egy tök jó autód de utána nézel egy másiknak miért Mondtam erre pár dolgot erre ő hogy másra gondolt, hogy azért mert lehetne más... és mondta hogy mert az ember vágyik másra is. Erre kiakadtam, hogy hiába vagyok neki másra vágyik és mások után nézeget mert nincs velem megelégedve, mert lehetne más is. Nagyon szeretem őt, de jó lenne ha néha meglepne, romantikusabb lenne, vagy ne csinálna ilyeneket. Nem tudom mit mondjak neki vagy mit csináljak :(

2017. dec. 4. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ez felejtős. Már megunt téged. A másik, hogy talán még lenne rá lehetőség, hogy visszaszerezd (vagy szebben, hogy újra felpezsdítsd az életeteket)de ilyen beszólás után nekem már nem lenne kedvem. Főleg azért sem, mert előbb elkezdett más hús után nézni, mint hogy beszélt volna velem erről, hogy figyi szivi, kezdjünk magunkkal valamit, mert ez így nem okés. Ennyire tart téged és a kapcsolatotokat is. Sajnos.


26L

2017. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi volt. Kifele tekintget, másra vágyik. Én itt lezárnám, mielőtt még megaláz azzal, hogy más miatt ő dob ki...
2017. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elhidegülésnek is vannak stádiumai.

Nagyon leegyszerűsítve, először elhanyagolja az ember a másikat, aztán elkezd azon gondolkodni, jó lenne mással, aztán titokban ezen munkálkodik, majd egyre nyíltabban, és ha égleg betelik nála a pohár, szakít általában - ha csak a másik nem szakít előbb.

Szóval ez a srác már előtted is felvállalja, hogy másra vágyik... nem kedves veled, stb. Ez már nem egészséges, felnőtt kapcsolat, mert nem is beszéltétek meg az igényeiteket. Ő nem fogja kitalálni, te mit akarsz, de ráderőlteti amit ő akar...

Sehogy se jó ez, inkább szakíts...

2017. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na de azért csak együtt vagytok.

Te szereted ő meg nem tudom szeret e de ha nem miért van veled akkor. Nekem csak ez nem fér a felembe. Én soha nem tudnám így megbántani a barátnőmet akit szeretek. Elég alacsony érzelmi inteligenciára vall.

Így én is azt mondom hogy felejtős.

2017. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte mond ki hogy ez neked rohadt szarul esik, és ha te nem vagy neki elég jó akkor talán mással kéne lennie és neked is.
2017. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Aki új autó után nézelődik, az azért teszi, hogy lecserélje a régit. Nem lesz boldog vége, sajnos.
2017. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat. Aki ennyire tahó, attól ne várj csodát. Nekem is volt ilyen exem, azt hittem, h egy ilyen átmeneti vágyakozás, de nem az volt..
2017. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szóval már nem puszta "elérhetetlen vágyódás", tehát nem a Lexust nézegeti, amit tényleg csak úgy szép-szép darab, tudom, hogy soha nem lesz, de megnézem, hogy ilyen is van. Hanem a helyi Audi autókat nézegeti, amit mondjuk ki is próbálhat- ha az Audi márkaboltban felajánlják neki mielőtt megvenné-, hiszen helyben van, közelben.


A barátod éretlen kis primitív barom, nem nőtt fel egy kapcsolathoz. Márpedig aki nem nőtt fel, az nem érdemli meg a kapcsolatot.

Röviden ennyi. Nem minden srác ilyen, hidd el, hülye lennél leragadni most egy ilyen parasztnál.

- Mégis meddig akarnád ezt eltűrni neki?

Ha másra csorgatja a nyálát mert mára vágyik, engedd el, menjen amerre lát. Ne pusztítsd magad és az önbizalmad egy ilyen éretlen suttyó mellet. Megbánnád, hidd el.


Találsz te olyat is, aki nem csinál ilyet, és nem csorgatja a nyálát közben másokra, és ezzel az önbizalmad sem rombolja a föld alá.


Az ilyenek nem érdemelnek barátnőt..

26N

2017. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most megpróbáltam elképzelni, hogy a párom bármikor is ilyet mondana nekem, de nem tudom, mert ha az 5 év alatt el is gondolkozott hasonlón, soha nem mondta és ilyen stílusban soha nem is mondaná. Hasonlóképp én sem.

Szóval én elhagynám. Főleg azért, mert nem tudnék egy ilyen érzelmi nulla emberrel élni. De nézd a jó oldalát, legalább őszinte volt...

2017. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!