Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mágbocsátanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mágbocsátanátok egy félrelépést a párotoknak ha az érzelem mentesen történne?

Figyelt kérdés
Nem lenne szerelmes a másik pasiba, csak szex történne közöttük.

2017. dec. 6. 07:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Haha, ennyi erővel akkor minden fèlreqrára ez lesz a magyarázat!

Nem vagyok szerelmes, csak nedves a puncim ès gyorsan bele kellett ülni valaki fszába! 😀

2017. dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem,válási ok egyértelmű
2017. dec. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Heart of Darkness ***** válasza:
78%
Nem, én meg majd csak úgy érzelem mentesen szakítanék vele.
2017. dec. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Persze. Rosszul esne, aztán feldolgoznám. És ő is megbocsátaná nekem fordított esetben. A szex csak szex, pedig a legtöbben valami sokkal többet képzelnek bele, a kapcsolatuk és/vagy az önbecsülésük zálogát. Én nem.

Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a párom vagy hogy gyenge a kapcsolat. Épp ellenkezőleg: annyira erős a kapcsolat, hogy egy ilyen eset nem rombolhatja le az érzelmi hátterét, a sértett kis egóm miatt nem húznám le az egészet egyből a vécén.

2017. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

Biztosan szakítanék vele. A hűség nem egy opcionális lehetőség, hanem a párkapcsolat alapja. Ugyanúgy, mint a bizalom. De ezek szerint neki egyik sem fontos és mindegy kivel csinálja, csak szexelhessen. Én meg nem vagyok akkora ökör, hogy elnézzem a gerinctelenséget és még sorszámot is húzzak a páromhoz, aki elvileg szeret. Nonszensz...


32/F

2017. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
A félrelépés kiábrándító lenne. De ha szól előtte, tehát nyíltan megy, akkor bele egyezek, engem nem zavar. Ezért is lenne visszataszító, ha ennek ellenére mégis hazudozna. El tudok képzelni olyat, hogy hirtelen felindulásból összebújik valakivel, tehát nincs is lehetősége szólni, már csak utólag, nekem az is belefér. Csatlakozok előttem szólóhoz, nem arról van szó, hogy úgyse érdekelnek a barátnőim, ellenkezőleg. Szabadságot akarok adni neki. Ezt van aki értékeli, van aki meg buta és azt hiszi hogy ha nem vagyok féltékeny akkor nem is szeretem.
2017. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem lehet megcsalni. Nekem csak jóság számít. Legyen neki is legjobb.

Látom ha nem elégedett a szerelmem, de ha nem látnám.., is mehetne. Csak legyünk boldogom, fejlődjünk.

2017. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

Sajna nem opció, inkább üljük le és beszéljük meg előtte, hogy mi nem működik a kapcsolatban. Én is monogám beállítottságú vagyok, remélem nem nagy elvárás, hogy a hölgy is az legyen.

Szerintem.

2017. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Még a macskánál is gyorsabban lenne kibatva;)
2017. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem!
2017. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!