Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tetszek magamnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszek magamnak és emiatt nem merek kezdeményezni a lányoknál az azt jelenti, hogy nem vagyok jóképű és nem is kellenék neki? (Vagyis előre eldöntöm, hogy nem jönnék be neki) 20/F

Figyelt kérdés
Sokszor van úgy, hogy megtetszik egy lány, de aztán a tükörbe nézek vagy megnézem a fényképeimet és rájövök, hogy mit akarok én? Hiszen úgysem tetszenél neki, inkább kíméld meg magad egy elutasítástól. Ha ezt gondolom magamról akkor az nagy valószínűséggel igaz is, nemde?

2017. dec. 6. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Én is pont ugyan ilyen vagyok mint Te. 19/F
2017. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Önbizalom hiány- pszichologus! 😉
2017. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül igaz. Szerencsére nem mindenkinek ugyanaz a fajta pasi jön be. Hacsak nem hiányzik a fél fogsorod vagy más egyéb komolyabb esztétikai problémád van, lehet esélyed a lányoknál. Az én párom sem egy Brad Pitt, mégis nagyon nagyon szeretem és nem adnám senkiért. Viszont azt jegyezd meg, a lányok többsége a határozott, egészséges önbizalommal rendelkező fiúkhoz vonzódik inkább, szóval szerintem előszor rakd rendbe a fejedben a dolgokat. Tanuld meg szeretni önmagad. Ha valaki kiegyensúlyozott, az látszik rajta kívülről is és már több eséllyel indulsz :) Sok sikert!
2017. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem a külső a legfontosabb egy férfinál! :)
2017. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

Engem viszont még a kövér, ronda lányok is elutasítanak

2017. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom magam úgy szeretni ha ezt még nem éreztette velem egy nő sem, hogy vonzó pasi lennék. Mégis, hogyan lehetne úgy jó az önértékelésem a párkapcsolatra vonatkozóan ha még senki nem akart engem, senki nem volt belém szerelmes?
2017. dec. 6. 11:34
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyton másoktól vársz megerősítést, soha nem fogsz egyről a kettőre jutni. Az önértékelés belülről kell hogy fakadjon, nem a környezetedből. Ha mindig mások véleményére adnánk, nem gondolom hogy boldog élete lenne bárkinek is.

Gondold végig mi az amiben jó vagy és mik a gyengeségeid amikre rá kell erősítened. Biztosan van olyan dolog amiben tehetseges vagy. Hasznald ki. Nem tudom sportolsz-e, de ha nem, érdemes lenne elkezdeni. Nemcsak a stresszt vezeti le, de fittebb, erősebb is leszel tőle ami megintcsak növelni fogja az önbizalmad.Vedd körül magad pozitív emberekkel, barátokkal akik meg tudnak erősíteni ebben a kezdeti szakaszban. Végső esetben, ha semmi nem segít, érdemes lenne felkeresni valami szakembert. Nem szégyen az, ha valami nem megy egyedül.


#3.voltam

2017. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De hát ez igaz is, persze. Mindig más véleménye alapján alkottam ítéletet magamról, valami azért csak van a dologban. Nagyon szeretek sportolni, amatőr szinten kapus vagyok (Foci) meg az ilyen általános dolgok mint a futás, biciklizés stb. Eddig viszont a lányokhoz még nem adtak önbizalmat és ezek által sem közeledett felém még egy lány sem. Nem is tudom összekapcsolni a két dolgot egymással. Egyetemista vagyok, és a bölcsészet karon 80%-ban lányok vannak. Ott sem jutottam még másfél év alatt semmire. Ha valaki "kapós" akkor azt akarva-akaratlanul észreveszi valami lány magának, véleményem szerint. Ráerőltetni pedig nem akarom magam senkire ezért nem állok szóba magamtól egy lánnyal sem.
2017. dec. 6. 12:07
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező! Ahogyan olvastam a hozzászólásaidat teljesen magamra ismertem. Mintha csak én írtam volna.


Első válaszoló vagyok.

2017. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Sportolsz, intelligens vagy, egyetemre jársz, nem gondolom, hogy akkor a kinézeteddel vagy a személyiségeddel lenne a probléma ami miatt a lányok nem közelednek feléd. Sokkal inkább az, hogy bármennyire idejétmúlt dolog, hogy a "pasinak kell kezdeményezni" még mindig sajnos ebben élünk. Elenyészően kevés az a lány aki veszi a bátorságot és odaáll egy fiú elé hogy: "Szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni." A fiúk és a társadalom nagy része könnyen kaphatónak tekinti az ilyen lányokat. Próbálj meg kezdeményezni. Amíg nem próbálkozol, nem tudhatod biztosra.
2017. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!