Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek volt olyan párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt olyan párotok, aki azért nem támogatott a karrieretekben/hobbitokban, mert úgy érezte, hogy akkor kevesebb idő marad rá?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

igen eddig sajnos ilyenek voltak

egyeseknek az önbizalmukat tudják megtörni, nekem a motivációmat törték meg, de már egész jól felépítettem


fontosnak tartom a másik támogatását, de ha nem is támogatni, legalább hátráltatni nem kellene a másikat :)


F

2017. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem soha,hülyékkel nem tárgyalok,ha nem támogat azonnal dobom a másikat,de ilyen nővel szóba se állok hanem olyannal aki szeret élni és tudja ez mind mind pénz plusz tudja,hogy a kisportolt testet nem a szél fújja össze.

Egyszer volt egy idióta csaj,aki felkérdezett,hogy minek költök magamra annyit,meg szerinte ez sok,ne áldozzak ennyit magamra,meg minek költök kajára ilyen sokat.

El is zavartam a kis f..szkalap csajt,nyilván félt,hogy a konkurencia sok lesz és ő nem tudja hozni a szintet,hát igaza lett.

Azóta meglelte a kis raktárosát,pont hozzá való.

2017. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt. Hangsúlyozom, csak volt.
2017. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem volt mostanában, régebben meg nem emlékszem:)

Valóban elég alap, hogy támogassák az enbert, nem csak a hobbijában, legalábbis ne hátráltassák. Ha meg zavarja, amit csinálok keressen mást. Nagy a világ.

2017. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt, igen.

A karrierem, vállalkozásom kiépítésében hátráltatott, zsarolt érzelmileg.

Egy idő után meguntam, dacból hagytam az egész karriert a francba, és maradtam alkalmazott egy cégnél.

Aztán persze később megkaptam hogy nekem már rég egy saját, sikeres vállalkozással kellene rendelkeznem, nem ilyen kevés fizetésért dolgozni. Ő egy olyan férfira tud felnézni aki tesz a saját sikeres jövőjéért.


Na ott és akkor úgy arcon töröltem volna legszivesebben!

Csak úgy szeretetből...

Mondanom sem kell, már nem vagyunk egy pár.

Most elkezdtem újból építgetni, egyedül élek, a kutya sem jön a lelki terrorral. Ilyen szempontból jobb az egyedüllét mint egy hátráltató társ.

41f

2017. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, tönkre is ment a kapcsolat. Nem engedett volna főiskolára járni, ha vele maradok.
2017. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt. És ehhez társult az is,hogy nehogy előbbre jussak a karrieremben mert akkor még jobban felfigyelnek rám és biztos minden pasi meg akar hódítani.

Továbbképzésre se menjek - ebből az okból, sőt, értekezletre sem.

Munkából jövet titokban nézett,hogy kivel jövök, mi van rajtam.


Nem az érdekelte,hogy kevesebb idő marad Rá, inkább az,hogy érvényesültem, Ő pedig mindig alacsonyabb szintűnek érezte magát. Ok nélkül.

De ezt persze nem lehetett megbeszélni Vele.


Ilyen pasira ne pazarold az idődet, energiádat.


A karrier szempontjából egyértelműen ne engedj, a hobbin viszont már gondolkodj el, főleg ha nagyon kevés időt tudtok együtt tölteni és valóban a találkozóitok rovására megy. Persze csak korlátozd esetleg, de nem kell lemondanod a kedvtelésedről.

2017. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem volt ilyen, de nem is hagynám.


22/N

2017. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Exem... másfél év után kidobtam.
2017. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!