Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselnétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnétek, hogy a párotok, az előző szeretőjével (aki azt mondja róluk, hogy ők a lelkitársak) tartaná a kapcsolatot, de annyira, hogy a közös problémáitokat is vele beszélné meg?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán viselném sehogy. Gondoskodnék róla hogy ez legyen az utolsó közös problémánk.
2017. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...


Általában véve azt mondanám, hogy egy problémamegoldásban nem alapból elvetendő egy objektív kívülálló véleménye.... de ha "lelkitársak", az pont nem ez a verzió lesz, hanem egy pont ugyanolyan személyé, mint ő maga. (Tehát az eredménye is ugyanaz lesz, mintha saját magát kérdezné meg még egyszer.)

Szóval ez a megoldás itt nem játszik.


Marad az a szabály, hogy "a családi szennyest nem teregetjük ki másnak". Azt viszont remekül áthágja ezzel a kibeszélősdivel, úgyhogy khmm.... számíthatna a rosszallásomra.

2017. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűrném el.
2017. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leszarom, kivágnám a fenébe - ahogy tettem az exszel, mikor már órákat csetelt a "barátnőmmel" a hátam mögött.
2017. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ez a kérdező vagy, vagy a "másik fele"?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2017. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lapát.
2017. dec. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Exemnek is volt egy ilyen lány lelkitársa.

A végén odáig fajult, hogy a csaj kb egész nap írogatott neki, akkor is amikor együtt voltunk. Ő azonnal válaszolt.

Szerintem egy kapcsolatban kell megtalálni a lelkitársunkat. Ha van ilyen.

A párunkkal kell egy hullám hosszon lennünk, nem egy harmadik személlyel.

2017. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Akkor ide én nem kellenék, mint barátnő.
2017. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!