Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam de nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam de nem akarom elhagyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Dögunalom az életem... Nem mondom, hogy a párom tehet róla, mert nem... de a kapcsolatunk is unalmas.

Nem megyünk soha sehova, mondván nincs ideje vagy pénze. Keveset törődik velem. Ha együtt is töltünk pár napot, minden mással foglalkozik csak éppen velem nem. Ha az utóbbit szóvá teszem azt mondja, hogy legalább ezt ne mondanám. Folyton rohanni kell mindenhová, mindent gyorsan le kell tudni, hogy mielőbb hazaérjünk de nem tudom minek mikor ő kimegy az udvarra én meg nyáron nem akarok napszúrást kapni, télen meg nem akarok megfagyni, így jobb híján ő kint én bent. Az anyukájával szinte többet beszélgetek már mint vele ami alapvetően nem gond, hogy jól kijövünk csak...gondolom értitek. Még nem élünk együtt, szerinte ha összeköltöznénk jobb lenne de szerintem ez nem igaz. Nem tudhatom, de szerintem ugyanez lenne pepitában. Annyi lenne a különbség, hogy minden nap együtt lennénk de tartalom ugyanúgy nem lenne, ráadásul nyakamba szakadna a háztartás amivel önmagában nem lenne semmi gond, de amikor náluk vagyok sokszor azt érzem, hogy maradtam volna inkább itthon. De ha meg itthon maradok akkor hiányzik. Ha nem vagyunk együtt hiányzik. És ez megy egész héten mért soha fel se hív, egész nap nem tudok róla semmit mert dolgozik de nem hiszem el, hogy nincs 5 perce hogy legalább egyszer felhívjon. Este szokott írni a facebookon, akkor se sokat beszélünk mert alszik.


Barátaim sincsenek, szüleimmel élek, nem tudok eljárni sehova. Ezekről nyilván nem ő tehet de ha az ember lányának barátja van, szeretné jól érezni magát. Ezeket leszámítva jól megvagyunk ha mégis együtt vagyunk és beszélünk normális dolgokról is. Ha több időt szánna rám semmi baj nem lenne. De hiába tettem szóvá neki már nem tudom hányszor, mindig felkapja a vizet. Gondolom most azt fogjátok tanacsolni, hogy szakítsak de nem akarok. Azért nem mert ez az egyetlen probléma a kapcsolatunkban. Ha ezen lehetne valahogy változtatni akkor nem lenne baj szerintem. Van valami jó ötletetek, hogy mit tehetnék? Ő nekem az első amúgy, 4 évesek vagyunk.

21/L


2017. dec. 6. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Ha dögunalom az életed, arról a barátod tehet?
2017. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem, de ezt írtam is.

Viszont azt hiszem arról ő tehet, hogy a kapcsulatunk is dög unalom. Hiszen én akárhányszor felhozom, hogy menjünk már vagy csináljunk valamit mindig van valami kifogás meg halasztgatás.

2017. dec. 6. 22:21
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban csak a barátodat, meg téged kéne lecserélni és minden egyből meg lenne oldva!!
2017. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Jobb szeretőbb párt édemelnél kedves kérdező bár én lennék a barátod nem unatkoznál mennénk mindig valahova, és szeretnélek odafigyelnék rád..


f29

2017. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Itt picsogsz mint egy buta liba pl.
2017. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4es mindig ezt olvasom meg látom, igérgetunk a negyedét be sem tartjuk. 4 év az hosszú ido, monotom lettél a barátodnak szeret de mégsem, akkor venné észre hogy mi van ha elhagyod :D ne félj utána izgalmas lenne, mert ha szeret azon lenne, hogy megszerezzen megint :D akkor már a melóból is felhívna. de lehet hogy már annyira nem érdekled hogy ez se lenne. nem tudhatjuk.
2017. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#4: honnan a tökből tudod, mit érdemel a kérdező?

Szerintem ha az élete is dögunalmas, akkor nem csoda, ha a párkapcsolata is az.

2017. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Dögunalom az életem - errol csakis TE tehetsz, senki mas.

De ezt te is tudod. Csak rosszul esik bevallani onmagadnak, ezert probalod a hibat masra kenni. Hoppa itt egy barat, oh, olyan uncsi a kapcsolatunk, biztos nem lenne az ha a pasi tobbet torodne velem.

Tudod ez nem igy mukodik.

Eloszor neked kell izgalmasnak lenned es ettol majd a kapcsolatod is az lesz. Valszeg a palid is azt latja rajtad, hogy bazi unalmas vagy, nincsenek hobbijaid, nem foglalkozol semmivel, igazabol elvan veled, de nem nyaggat allandoan, hogy jaj kicsim meselj mi tortent, mert tudja hogy ugysem tortenik veled semmi.

Nem mondom hogy szakitsatok, mert nem ez a megoldas.

Az a megoldas, hogy osszeszeded magad, abbahagyod a rinyat es elmesz keresel magadnak valami jo kis elfoglaltsagot.

Nekem annyi dolog van a fejemben amit csinalni szeretnek, hogyha idom/penzem engedne 3 klon kene belolem, hogy legyen ido minden elfoglaltsagra.

Ha mar most ilyen vagy mi lesz majd 5 meg 10 ev mulva?

Miert varja az ember lanya, hogy a baratja gondoskodjon arrol, hogy o jol erezze magat. Eloszor erezd jol magad es akkor a baratoddal is sokkal jobb lesz a kapcsolatod!


"Belefáradtam de nem akarom elhagyni." megis mi a jo pitchaba faradtal bele????? 21 eves vagy, erejed teljeben kene lenned, a kufircolason kivul kismillio dologgal kene foglalkoznod ebben a korban, epp hogy ido maradna a tanulasra, evesre, alvasra.

Nem jarsz reggel gyarba melozni, hogy eltartsd magad, nem jarsz esti iskolaba, hogy legalabb vmi normalis vegzettseged legyen, nincs egy rokkant csaladtagod aki alatt a pelenkat cserelni kell, nem is elsz haborus ovezetben, ahol minden nap a bombatol kell rettegni es megcsak nincs is vmi koros betegseged, ami napi ellenorzest es odafigyelest igenyel (pl. egy durva cukor vagy vmi vesebaj) akkor mi a phaszba vagy belefaradva????


Tul jo dolgod van az a bajod, es a lustasag virus megfertozott.

2017. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem úgy tünik hogy kérdező unalmas inkább a közeg unalmas ahol és akikkel van.


Én kiszabadítanám legszívesebben a börtönéből és elhoznám világot látni.

2017. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Arról, hogy unalmas az életed arról tényleg csak te tehetsz és nem a párod, mert unatkozol nem a párodat kellene nyúzni. Talán ha lennének barátaid elmennél minden 2. nap valahova nem piszkálnád ezekkel a barátodat. Az is igaz, hogy kicsit többet kimozdulhatna veled bár nemtudom mennyit és milyen időközönként találkoztok. Ha mondjuk hetente akkor 1-2 kiruccanás szerintem teljesen normális lenne.

21L

2017. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!