Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a párom kétszínű, ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Én a szüleimmel nem vagyok jó viszonyban, viszont a párom napi szinten csetel anyámmal (több éve vagyunk együtt, együtt is élünk). Már önmagában sem tetszik ez a dolog, de nem szóltam érte, mert amikor anyám ír neki, akkor mindig felsóhajt, hogy "jaj már megint írt", "jaj mit akar már megint", de udvariasságból gondoltam válaszol neki.

Ami fontos info, hogy van egy fogyatékos testvérem. Emiatt az anyám engem egész életemben először lesz*rt, mert hát a beteg gyerek ugye teljes embert igényel... utána meg elkezdte hajtani, hogy biztos én is fogyatékos vagyok, autista, holott már több pszichológus is elmondta neki, hogy semmi bajom, de ő meg van róla győződve, hogy az orvosok hülyék, ő meg jobban tudja...

Mindegy, szóval nem jó a kapcsolatunk... És kiderült, hogy amikor én összeveszek a párommal, ő konkrétan arról is elpanaszkodik anyámnak, ha a piros napos időszak alatt fel merem emelni a hangom, és ők meg jól megbeszélik, hogy én idegbeteg vagyok, orvosi eset, anyám meg még arra is biztatja a párom, hogy szakítson velem. Szemtől szembe meg megy a jópofizás...


Ezek után ti mit csinálnátok? Megbeszélni nem tudom a párommal, mert csak terel és félremagyaráz...


2017. dec. 6. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Tipli. Megbizhatatlan.
2017. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

tényleg nem értem hogy a nok miért képesek úgy élni hogy boldogtalanok a párjuk mellett? :D nem tudom felfogni :D

most van egy lány aki tetszik, de tudom hogy nem igen lesz extra cucc ha párt alkotnnk ezért nem is eroltetem mert se o se én nem lennék boldog...

2017. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Bár én lennék a párod.. :(



f29

2017. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Akkor te most gyáva vagy lépni?
2017. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Ezt most nem értem.


A mutterod fúr a párodnál, de ez NEM JÖN ÖSSZE, mert ő nem szakít... erre te is fúrod és ki akarod rúgni?


Hávazze... én ott hagynálak a drága mamával egyetemben szépen egymásnak, oszt' áldásom rátok.


(ps. képzelem, mit jelent a "ha csak fel mered emelni a hangod pirosbetűs napokon")

2017. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez egy totál beteg helyzet. A párod és az anyád kibeszélnek a hátad mögött? Nem tudom, melyikben csalódnék nagyobbat... és szerintem ezzel mindent elmondtam.
2017. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na,ez már szakító ok!

Pakolnék egy bőröndbe,oszt mehetne lakni az anyósához,ha úgy imádja.

2017. dec. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!