Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, birtokló és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, birtokló és sokat füllentek, hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy pár rossz tulajdonságom, amire majdnem ráment a kapcsolatom. Kettős mércével mérem sokszor a dolgokat, elmesélem a páromnak, hogy kiknek jövök pl be, de ha ő mondja el magáról ugyanezt, kiakadok. Sokszor kiszínezem a valóságot, hogy érdekesebbnek tűnjek, és nagyon féltékeny vagyok, mert kevés az onbizalmam. Páromnak elege lett, és mivel éreztette velem, hogy így el fogom veszíteni, őszintén meg szeretnék változni! Van tippetek, hogy hogyan lehet ezekből “ kigyógyulni “? 23/L

2017. dec. 6. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mar az jo elso lepes es nagy dolog h felismered ezt.

Igazan nagy tanacs nincs, csupan akarat kerdese. Ha meg akarsz valtozni meg is fogsz.

2017. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt kellene látnod miben érzed magad "kevésnek"

Neked már fél sikered van mert ott van melletted egy ember aki szeret.

Próbáld meg viccesen felfogni a negatív dolgokat és humort karikaturát csinálni belőle.


Talán segít.


Néha az ember saját magán tud a legjobbízűen nevetni.

2017. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
legyél alkoholista is és szokj rá a cigire. muhaha
2017. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy sem fogsz megváltozni ha 23 évesen ilyen vagy.
2017. dec. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te is egy hlye pcs vagy?
2017. dec. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az volt nagy változás, amikor felismertem, hogy szeretni valakit azt jelenti, hogy azt akarom, hogy boldog legyen, jól érezze magát.


Nem pedig azt várom, hogy legyen boldog azzal, ami az én komfortzónámban van.


Innentől kezdve semmilyen féltékenységnek nincs helye, az ugyanis rólad szól, nem róla. Ha ő örül annak, hogy bejön más nőknek, akkor ha igazán szereted, te is vele örülsz. Nem a más nőknek, hanem annak, hogy volt egy jó élménye a szerettednek.


Nem pedig elhallgatásra, hazugságra kényszerítem, szégyenérzetet, lelkiismeretfurdalást okozok neki a féltékenykedésemmel. Ez nem szeretet.

2017. dec. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond, pont olyan vagy, mint a fiatal lányok 90%-a. :D
2017. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es: Olyan mint a FELNŐTT nők 90%-a. A fiatal lányoknál rosszabb az arány szerintem. Persze nem tudjuk milyen szintet jelent kérdező kérdésében a "kiakadok" 45F.
2017. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!