Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha nem erős a szexualitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem erős a szexualitás köztünk a barátommal?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, és imádom a barátomat, a legjobb ember akivel valaha találkoztam. Közös az érdeklődésünk, rengeteg a közös témánk, soha nem fogyunk ki a témából. Nagyon sok közös programot csinálunk, egy percre se unatkoztam még mellette. Tökéletes az összhang közöttünk, soha nem veszekszünk, már nem tudnám elképzelni az életem nélküle. Ráadásul érzem rajta hogy őszintén szeret, mindent megtenne értem. Ez az első hogy ezt érzem egy kapcsolatban.

Egyedül a szexualitás nem az igazi köztünk. Nincs meg az a vibrálás, szívesebben bújunk össze egy jó film előtt szex helyett. Hetente, kéthetente egyszer szexelünk, ami kellemes, de nem egetrengető. Nekem elég ez, és ő se kezdeményez gyakrabban, szóval úgy gondolom neki is.

Ez normális szerintetek? Mindenhol azt mondják a szex a kapcsolat alapja, hát nálunk biztos nem. Ennek ellenére működhet egy kapcsolat hosszútávon?


2017. dec. 6. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked es neki sem jelent ez problemat es nem igenyeltek tobbet vagy nem fantazialtok sovarogtok masrol akkor ez szerintem nem problema . Hany evesek vagytok? Mas kapcsolatodban tobbet kivantad ?
2017. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen működhet, sokan nem kaparjuk ám le a tapétát pár szexmentes nap után, csak hát mi általában “kussolunk” és teljesen jól megvagyunk, míg a “szexmániások” minden létező fórumon hangoztatják, hogy az ő igényük az alap, a norma, és aki megvan x ideig szex nélkül, azzal baj van, hovatovább beteg, és kezelni kell... x)

Egy dolog viszont feltűnt; “Nekem elég ez, és ő se kezdeményez gyakrabban, szóval úgy gondolom neki is.” - az “úgy gondolom, neki így meg úgy” sem a szexszel, se mással kapcsolatban nem elég, mármint egy párkapcsolaton belül. Ha kétségeid vannak, kérdezz! Ne gondolkodj a másik helyett!

2017. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Megmutatod nekem, hogy merre van a Mindenhol? Köszi.


Ui: Boldogtalan életed lesz, ha folyton másoknak akarsz megfelelni, az ő normáikat vágysz követni.

2017. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem az, én két év után is ugyanúgy akartam, mint előszőr.

Majd pár év után nem szexeltek, illetve mással.

Nme fog működni. 1 év után ez igen semmi teljesítmény, és rettentő messze van a szerelemtől.

2017. dec. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha ez mindkettőtöknek jó,akkor semmi probléma. Ne érdekeljen a "társadalmi norma". Ennyi erővel az anorexia is kezd divat lenni,de gondolom nem állsz neki most koplalni :D Éld az életed ahogy neked jó!
2017. dec. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Ti maximum nagyon kozeli baratok vagytok inkabb par helyett.
2017. dec. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Nekem kétféle kapcsolatom is volt már.


Sajnos szikrázósból csak egy..


Nagyságrendekkel jobban szerettem azt, akihez szexuálisan is vonzódtam és megvolt a szikra, vagy a vibrálás minden alkalommal.


Lehet ez ritkábban, ha valakinek kisebb az igénye,(mint nekem, heti 2vel már jól elvagyok), de az mindig annnnyiiiraaaa jó volt, hogy hú. És nem az orgazmustól, hanem egyszerűen csak majd belepusztultam, hogy minél közelebb és minél többet legyen bennem. Tökjóvolt.


Már volt pár vonzódásmentes kapcsolatom.. egy ideje nem megyek bele ilyenekbe.


Szép, szép, ha jól érzem magam valakivel, de nekem szükségem van az izzásra. Max akkor tudnék belenyugodni, ha x év után elmúlna ez a vonzódás dolog a párommal, és úgy élnénk, mint ti.


De hogy eleve úgy nyissak, hogy nem is volt.. épp eleget próbáltam.


Te le tudnád élni az életed így?

2017. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Volt előtte más párod? Neki volt más kapcsolata?

Alapvetően nem baj szerintem, amíg nem zavar titeket ez.

2017. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj ezzel hogy ha már most ilyen "lapos" a dolog akkor mi lesz 5-10 év múlva?!
2017. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem is volt már olyan szikrázós kapcsolatom, de csak szenvedés volt. Állandó féltékenység, veszekedés, idegeskedés hogy vajon a másik mit akar, szeret-e és így tovább. 30 leszek, párom 35, szerintem kinőttünk már ebből a korszakból. Én le tudnám élni így az életem, a szex nekem sose volt olyan fontos. :)

Egyedüli probléma, hogy a barátom szerintem akkor se szólna semmit, ha neki ez kevés lenne. Ő az a típus, aki inkább magában szenved, de akkor sem mond olyat, amivel megbántja azt, akit szeret. De remélem nem ez az eset áll fenn nála sem, mert boldognak tűnik.

2017. dec. 7. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!