Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalomhiány miatti féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány miatti féltékenykedés?

Figyelt kérdés

27 éves friss hazas nö vagyok,külföldön élek a párommal.

Elég gyakran ugy érzem valami nincs rendben velem.

Féltékeny vagyok.Paromnak lesz karacsonyi bulija utana megy diszkoba.

Mivel feladtam mindent hogy vele lehessek lemondtam a bulikrol mert ö nem szeret diszkoba jarni.hiaba mondtam menjünk el együtt többször mindig haritott.

Most diszkoba akar menni ami rosszul esik mert velem nem akart menni sosem.Tudom h megerdemli h szorakozzon es tudom h jol esne neki egy pasis buli de magamban mergelödök es kevesnek erzem magam.

Valamit tennem kene h ujra a regi legyek.h ne zavarjanak ilyenek.

Mit tanacsoltok mit tegyek h legyen önbizalmam.hogy küzdjem le ezt bizonytalansagot a hazassagomban?

Szeretem a ferjem es nem akarom bantani es feltekenykedni

Sikerult valakinek atlepnie ezen?

hogyan tudok a hazassagomban ujra eros no lenni?


2017. dec. 7. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:

hol a bizalom?

miért nincsen önbizalmad?

2017. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nemtudom,vannak a ferjemnek hibai,nem romantikus,nem bokol,a szexel is keves az igenye.Elfogadtam ilyennek de hianyzik sokminden.

Nem tudom talan nem erzem magam nonek.

Felek h talal egyszer egy jobbat mert nem vagyok eleg jo

2017. dec. 7. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor legyél elég jó! Öltözz fel szépen,és mondd meg, hogy Te most vele vagy nélküle, de elmész szórakozni. Ne mondj le semmiről a férjed miatt! Te milyen gyakran kezdeményezel szexet? Mennyire vagy rámenős? Te mennyire teremted meg a romantikus hangulatot? Ha azt akarod, hogy királynőként kezeljenek, nem viselkedhetsz megrettent szürke kisegérként.
2017. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kezdemenyezek szexben,nyitott lennek barmire,o aki kicsit zarkozott.heti 1 szer szexelunk ami nagyon jo.bar en tobbet akarnak

Figyelek magamra,azzal nincs baj mar mint kulsoleg.

Osszekell szednem magam mindenteren.

Mert tudom a szivem melyen h eros no vagyok de valahogy elbujt nagyon melyre.

2017. dec. 7. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is külsőségekre gondoltam. Inkább olyasmire, hogy Te mit teszel le az asztalra. Dolgozol? Ha nem, akkor vállalj munkát. Ha igen, akkor érj el magasabb pozíciót! A közösségben vállalsz valami szerepet? Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak szedd össze a rég nem hordott, de még jó állapotú ruhàidat, és add le segélyszervezetnek. Vagy menj el vért adni. Vagy akár csatlakozhatsz valamelyik szervezethez. Ezek mind jó érzéssel töltik el az embert, ha csak pár percre is, de jobb embernek érzed magad. És ez jót tesz az önbizalomnak. Sportolsz? Ha nem, akkor kezdj el valamit. Vagy járj el táncolni. Ne a külsőd miatt, hanem a jó közérzetedért. A lényeg, hogy csinálj olyan dolgokat, amiktől jól érzed magad.
2017. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!