Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Szerelmes vagyok egy fiatal anyukába akinek mástól van a gyereke. Mire hallgassak a szívemre vagy az eszemre, belemenjek komolyan ebbe az egészbe?

Figyelt kérdés

Tudom nehéz téma ez, legalábbis én nagyon dilemmában vagyok. A kérdés elmond mindent nagyjából. Én a lányt egyébként régebbről ismerem ugyanis egy gimibe jártunk, vicces de már 14 évesen is bejött végülis akkor is nagyon szép volt. Attól függetlenül, hogy én már 19 voltam, de természetesen nem volt semmi köztünk. Még az utána következő pár évben párszor találkoztunk, láttuk egymást de ennyi! A bátyjával voltam egészen jóban, ígyhát köszönő viszony megvolt köztünk, meg szemezés ilyesmi.

Aztán amikor meghallottam, hogy terhes és gyereke lesz 19 évesen nagyon lesokkoltam, gondoltam úristen de ostoba, felelőtlen,micsoda kis kva, tiszta szégyen. De aztán lehiggadtam, hogy van ilyen meg szerencsés a csávó akivel amúgy komoly kapcsolata volt. Aztán hallottam azt is, hogy szétmentek, gondoltam is magamban de meglepő... Sikeresen elcseszte a csaj egész életére a potenciális kapcsolatainak 95%-át mivel normális pasinak ezek után már nem kell.


Hát ezt gondoltam én, és ironikus módon a sors közbeszólt. Több mint fél éve lettünk beszélő viszonyba meg kerültünk közel egymáshoz, teljesen véletlen volt az egész, utcán futottam össze vele, szó szerint mert tényleg futottam. Beszélgettünk, szokásos ismerkedős sztori de egyből éreztem, hogy nagyon tetszik. Személyiségre is abszolút 10/10 nagyon megszerettem, külsőre meg persze, hogy bejön, ezt eddig is tudtam. Aztán megismertem a picit is, aranyos nagyon meg szeretem a gyerekeket de elég furcsa volt, hogy "azé a nőé" akiért odavagyok. Aztán jöttek a dolgok, randik, együtt alvás, folytonos telefonálgatás, közös kiruccanások, szex (ami szintén isteni) stb. Nem hazudok, nagyon jelentős tényező az a kicsi, nagyon nem egyszerű de tényleg, mesélnék csak nem akarom annyira hosszúra fogni.

Viszont múltkor kérdezett rá, hogy most akkor én mit akarok tőle? Mert ez már nem csak randizás, meddig akarom ezt csinálni meg mégis mit akarok? Nagyon ingerült volt mert nem tudtam értelmes választ adni de nem is akartam kihúzni a gyufát. Gondolom Ő is érez valamit... Nyilván. Én pedig rájöttem, hogy csak hárítom magamban is nem akarok tudomást venni a tényekről, csak jól elvagyok és a gondokat elhessegetem. Ő 22 éves egyetemre jár és lassan végez is a baba mellett ami nem semmi, én 27 leszek és őszintén megvallva nem panaszkodhatok, én otthagytam a fősulit és vállalkozásba kezdtünk az egyik barátommal és szerencsére jól állok anyagilag tehát ha esetleg mégis úgy történne, ez nem lenne gond. Csak, hogy fog történni? Még nem tudom, fogalmam sincs mit tegyek. Szeretem ezt a lányt és amennyit ismerek belőle az alapján az egész életemet is letudnám élni mellette, mintha a másik felem lenne. De nem egészen így képzeltem el értitek...Nem is tudom mit írjak, semmi bajom nincs a gyerekével, sőt irtó aranyos meg ők így ketten de mégsem az enyém, sosem lehet az akármi is lesz. Nem tudom jó ötlet-e, mi lesz ebből később?! Meg nem tudom, hogy kezeljem a picit vagy esetleg ha összejövünk lesz-e "jogom" nekem nevelni/szeretni. Már elgondolva is rengeteg a bonyodalom, aztán lehet csak én gondolom túl. Szeretnék vele lenni, de jó ötlet-e?

Nem fogok nyilván arra hallgatni amit a többség majd ír, csak érdekelne hátha valakinek tényleg van normális tapasztalata ilyen ügyben.


2017. dec. 8. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

" Sikeresen elcseszte a csaj egész életére a potenciális kapcsolatainak 95%-át mivel normális pasinak ezek után már nem kell. "


Azt tanácsolom, hogy hagyd békén ezt a lányt. Találni fog nálad különbet is.

2017. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szerethetnéd a gyereket? Nyilván nem kell elvárni, hogy apának nevezzen, vagy ha téged nem zavar még elég kicsi lehet, hogy magától fogja mondani, de akkor is ha zavar megbeszéled az anyukájával, hogy nem kéne, és szépen megbeszélitek a gyerekkel is. A nevelés kérdése ugyan ez, az anyukájával kell megbeszélni mennyi teret szán neked a nevelésből.. azt nem kell hagyni nyílván, hogy a fejedre nőjön, de csak azt csináld meg amit az anya kér, aztán később ez úgyis formálódik majd...ha szereted ezt a lányt szerintem ne ez legyen az akadály főleg ha a kicsit is kedveled. Később meg lehet még közös baba
2017. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
hallgass a szívedre, sztem tudod mit súg. ha elhagynád csak a gyerek miatt, egy életen át magadat okolnád, hogy elbasztad az életed egy hülye döntésért. persze megértelek, hogy gyermektelen nőt gondoltál magadnak, de ha tényleg le tudnád vele élni az életed akkor meg mit tökölsz? annyira nehéz találni vkit akivel jól kijön az ember és még ha jó a szex is.. a gyerkőc meg még nagyon pici simán össze tudnátok szokni, persze felelősség, de a csajszi már csomagban jön és neked úgy érzem kell az a csomag. sok boldogságot!
2017. dec. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

amint elkezd ragaszkodni hozzad a gyerek, te menthetetlen leszel:)


en a helyedben belemennek. es tevedsz, nagyon sok no gyerekkel talal eletre szolo tarsat.

2017. dec. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Teszel egy próbát, és kész. Ha nem működik, akkor úgy is külön mentek.

De ha most csak a gyerek miatt kidobod, azon fogsz kattogni, hogy mi lett volna, ha... Főleg akkor, ha még egy ilyen nőt (sokáig) nem találsz. De nem fogsz tőle több esélyt kapni.

2017. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Tapasztalatom ugyan nincs, de tanácsot azt hiszem én is tudok adni ☺

Van egy férfi ismerősöm, (pár évvel idősebb tőled) és ő csakis kizárólag olyan párt szeretne, akinek még nincs gyermeke. Ahogy én látom a környezetemet, a legtöbb lány huszonévesen már anyuka, ha van párja, ha nincs. Mivel te ismered a lányt, tetszik neked, és elfogadod a gyermekét is (ez nagyon fontos ebben az esetben!) akkor nyugodtan próbáljátok meg együtt. Mivel még mindketten fiatalok vagytok, még közös gyereketek is lehet. Szerintem egy baba miatt ne halaszd el ezt a remek lehetőséget. Hogy szeretheted-e? Ez a világ legtermészetesebb dolga. Akár hiszed, akár nem, én egy "idegen" babát is nagyon megtudok szeretni. Ezzel szerintem részedről sem lesz gond. Ne úgy állj hozzá, ahogy az ismerősöm, hogy van gyerek akkor már nem is kellesz, mert akkor magaddal cseszel ki. A ti esetetekben még az a jó, hogy kicsi a gyerek, így könnyebb magadhoz szoktatni, mint pl.egy tinédzsert. Szerintem próbáljátok meg nyugodtan együtt, úgyis minden kialakul.☺ Sok sikert! 🙋

2017. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!