Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után adnátok neki esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

2 hónapig randizgattam egy sráccal, le is feküdtünk, de mégsem komolyodott a kettőnk dolga, de jól elvoltunk. Tudtam, hogy van egy lány barátnője, de nem csináltam belőle különösebb dolgot, másik városban is lakik, vőlegénye is van nem igazán érdekelt, nekem is van sok fiú haverom. Aztán ez a srác, mondta, hogy megy a csajhoz, és képzeljem, pont otthon lesz a pasija. Kérdeztem az miért baj, ő meg h így nem lehetnek együtt. Akkor borult a bili, kiderült, hogy a srác egyfajta szerető.

Mondtam, hogy hagyjon engem békén, de ő mikor ment a lányhoz akkor is irogatott.

Majd hazajött és kérte, hogy találkozzunk. Találkoztunk és mondta, hogy végig rám gondolt, és, hogy csalódott a másikban, próbáljuk meg együtt.

Kérdeztem, hogy megszüntette e vele a dolgot, mondta, hogy a szex részét igen, csak a barátság maradt.


2017. dec. 9. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj hogy hazudott.


Innentől kezdve mikor nem teszi meg újra?

2017. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Én biztosan nem foglalkoznék vele. Bízni sem tudnék benne.
2017. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan ez benned egyaltalan felmerul meg? Komolyan ilyen buta vagy?!
2017. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Hazudott, szeretot jatszik, es meg dicsekszik is vele a kiszemeltjenek.

Te komolyan gondolkozol ezen???

2017. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem!!!!

Így nem lehet elkezdeni egy kapcsolatot.

2017. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem, aki egyszer így átvert, abban nem tudnék többé megbízni.
2017. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Gyorsan felejtsd el...
2017. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Dobnam.
2017. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy esélyt nem adnék,de arra sem méltatnám,hogy szóba álljak vele!Kár,hogy neked ez nem ilyen egyértelmű...
2017. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott voltál neki te, nem kellettél, ment a masik után, annak meg ő nem kellett ezért nincs ló jó szamár is alapon te maradtál neki. Hagyd a francba hogy két szék közzé essen ez a gerinctelen suttyó ;)
2017. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!