Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tudnátok ilyen helyzetben megbocsatani?

Figyelt kérdés

1,5 éves Házasságban 8-9honapon át tartó elnyomast,folyamatos veszekedést, szidast, kotekedest,sem egy simogatast, bókot, torodest, olelest,szeretkezes elutasítását hogyan lehet /tudnátok megbocsatani?

Mert meg szeretném, de jelenleg gyűlöletet, undort érzek.

Köszönöm a válaszokat!


2017. dec. 9. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert kellene megbocsátani?
2017. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátani meg lehet, de tolerálni ne toleráld tovább! Szerintem inkább erre gondoltál.
2017. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is ez a kérdés mmerült fel, amit az egyes írt. Válj el, és lépj tovább.
2017. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, jobban szeretem magam annál, hogy egy ilyen szartengerben maradjak lábtörlőnek.

A szerelem meg az égvilágon semmire se kifogás, ez pont az a helyzet, ahol félre kell tenni az érzelmeket.

2017. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Közöltem Vele, hogy nem toleralom tovább! Eddig féltem, mert nincs hová mennem. Sem Szülők, Nagyszülők nincsenek. Viszont eljutok támogatás odáig, hogy nem érdekel, ez már nem tart vissza! Mondtam is, hogy elmegyek. Úgy érzem hogy megertette, mekkora fájdalmat okozott, és változtatnia akar,kért egy utolsó utáni esélyt, és hogy ne hagyjam el, látja mit tett, és helyre akarja hozni! Mondtam, rendben, de ne várja hogy a nyakába ugrok, mert rengeteg kárt okozott Bennem! Sárba tiporta az érzéseimet, a Noiessegemet.

Meg akarok Neki bocsátani, már csak a Gyermekünk miatt is. 35/N

2017. dec. 9. 17:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Javitok:El jutottam mostmár odáig.
2017. dec. 9. 17:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is fogsz bocsátani,nem fogsz felejteni,ez szinte mindig így van.Szóval én csak azt nézném a helyedben,hogy lehetnék megint boldog.Ami nem megy emellett az ember mellett.
2017. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bakker még nincs egy éve, hogy házasok vagytok, de már tönkrement. Az nem egy elfogadható állapot, hogy ebből lassan egy éve nincs egy nyugodt pillanat.

Azt ugye tudod, hogy csak ideig-óráig fog a férjed változtatni? Normális embernek nem kell elmagyarázni, hogy ahogy hónapok óta viselkedik, az neked xarul esik. Ha ezt magától nem tudja, akkor komoly gond van.

2017. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy...de te tudod.
2017. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez halott ügy. Ha egy ilyen rövid ideje tartó házasság fele bántalmazó kapcsolatként működött, ott a férfinek valószínű valamiféle személyiség zavara van, ami akkor tört felszínre, mikor már azt hitte magához láncolt (házasság, gyerek, nincs hova menned), sajnos tök tipikus. Adhatsz neki egy esélyt, hátha, de közben gyűjts pénzt, egyengesd az utad, hogy tudj hova menni, ha kell. Mert valószínűnek tartom, hogy kell, és ez a megváltozás csak ideig-óráig fog tartani.
2017. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!