Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kondizás kontra párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondizás kontra párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a fiúk közül egyre többen, köztük az én barátom is, egyre fontosabbnak tartja azt, hogy hetente, többször, lehetőleg naponta lejárjon a konditerembe. Teszik ezt annak ellenére, hogy ez az együtt töltött idő rovására megy. Tényleg ennyire függővé lehet válni?
2017. dec. 9. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Menj le vele edzeni.
2017. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Gondot fordítanak a fizikai kondíciójukra. Ez természetesen időbe kerül.


Vagy elfogadod, vagy keresel olyan párt, akinek ez nem fontos.

2017. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lazy Lover ***** válasza:
100%
mert divat lett
2017. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem kondizni járna el,hanem kosarazni vagy focizni,akkor is így vélekednél?
2017. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Miért ne lehetne saját programja egyedül vagy a bartaival? :D
2017. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Diavolino44 ***** válasza:
63%
Szerintem ra lehet fuggni, en is foggu vagyok. De ez legyen a legnagyobb hibam, bar minden nap lemenni kicsit hulyesegnek tartom.
2017. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy külön programja van, hanem azt, hogy túlzásba viszi. Nem zavarna, ha heti 2x járna el. Én is járok edzeni, nem lógunk mindig egymáson, de amikor úgy érzem, hogy a listán a második helyre szorultam, az zavar. Lehet, hogy ez a kapcsolat végét jósolja?
2017. dec. 9. 18:31
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Igen, férfiként mondom,

könnyű túlzásba esni ebben.

Elkezdesz edzeni, érzed hogy drasztikusan nől az erőnléted. Ez baromi jó érzés. Ráadásul látod hogy az eddig löttyedő izmaid formát öltenek, növekednek, ergo egyre jobban nézel ki.

És az ember beleesik egy spirálba, még erősebb akar lenni, még jobban akar kinézni, és erre hajlandó egyre több időt, energiát áldozni.

Kb. mint mikor a nők minden második nap vesznek maguknak valami új ruhadarabot, mert szeretik magukat szépnek látni.

Észre sem veszik, nem is érdekli mennyi pénzt visz el, KELL neki, ez a legfontosabb.

Itt is, egyre több, már aránytalanul sok idő megy rá.


Pedig -véleményem szerint- saját magunkon kívül senki másnak nem fontos, hogy már 367 kilót fel tudunk emelni.

Úgy ahogy a nőkön se veszi észre senki hogy ez már az 1323-ik új ruhája amiben húú de jól néz ki.


Nem tudom ebből hogy tudnád visszahúzni, közelebb a realitáshoz.

Mondjuk ezek a testépítés mániák 1-2 évnél tovább szerintem nem tartanak, egy idő után rádöbben az ember, hogy nincs tovább, már túl nagy erőfeszítésbe kerül egy ici-pici fejlődés. Szerintem ott vesznek vissza legtöbben.

41f

2017. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje jár el edzeni olyan gyakran?
2017. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

De azért a kigyúrt teste tetszik, nem?

Miért nem jössz össze velem? Én rohadt vékony vagyok (bár én is sokat sportolok csak nem kondit). Yah, hogy az már nem tetszik?

Ez van, heti kettő kondi egyetalán nem elég. Nagyon kitartó barátod van, és azért vegyük figyelembe, hogy van különbség a hatalmas súlyok emelése, és aközött, amit sok nő kondi néven csinál (ugrabugra, néhány gugolás, meg séta a futópadon)

2017. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!