Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak, hogy nem skar eltartani?

Figyelt kérdés

A pàrom nyártól jól fog keresni, annyit, hogy simàn megtehetnénk, èn ne dolgozzak.

Viszont megmondta, erről szó sem lehet, egy kapcsolat nem erről szól.

Marad a különkassza, mert ő nem akar eltartani senkit. Szóval, úgy fog kinézni, hogy én keresek x összeget, ő meg 5x-et, ráadásul a munkàm sem olyan, hogy valaha vàrna ràm mondjuk fizetésemelés vagy karrier (áruházi pénztáros).

Màs lányokat ilyen esetben el szoktak tartani, hiszen az én keresetem nagy nulla, mèg ha a közösbe tenném se zavarna sok vizet.


Akkor miért ragaszkodik hozzà, hogy dolgozzak?


2017. dec. 9. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert a felnőtt emberek dolgozni szoktak... Ha a munkáddal nem vagy megelégedve, akkor keress valami mást. Eltartani a gyerekeket szokás.
2017. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Mert bolond, és a kínai kommunista rendszer milliőjét tartja példának.

Antiférfi

2017. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Öhm, ugye ez csak valami provokáció ugye?
2017. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Kb. pont ezért ragaszkodik a külön kasszához, mert értelmes nő ilyenen nem b...szódik fel, mert a párja elvárja, h dolgozzon. Egyáltalán csodálom, h veled van. Az ilyen megnyilvánulású nőt kihajítanék az ablakon. Lépj le akkor és keress egy barmot, aki majd pénzzel ;) Semmi közöd az ő fizetéséhez. Én pl. azt sem tudom, h a párom mennyit keres pontosan, pedig már 2 éve együtt vagyunk. Egyszerűen nem érdekel a pénze.
2017. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

😂Kislány, ha b*sztál tanulni, akkor most idd is meg a levét. Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa, ne máson élősködj. A srác helyében nemhogy nem tartanálak el, de páros lábbal rúgnálak ki.


Vannak lányok, akiket szívesen eltartanak, de ők általában meg is érdemlik.

2017. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

az aldiban 3 kilót kapnak a pénztárosok,annyira hiányban vannak.

menj át oda.

igaz bruttóban,de még így is ott a legtöbb.

amúgy meg alap,hogy nem akar eltartani.

2017. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van.
2017. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Abban tökéletesen igaza van, hogy nem akar eltartani egy élősködőt. Ráadásul neked is érdeked, hogy dolgozz. Aki nem dolgozik, nem is tanul, nem csinál semmit, az szép lassan leépül szellemileg és fizikailag is.

Más dolog, hogy ez a külön kasszás bohóckodás nekem felfoghatatlan, pláne ilyen nagy bevétel különbségnél. Bár a te esetedben azért meg tudom érteni a csávót.

2017. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Jesszus.

Miért nem keresel más munkát?

Már ne haragudj, de a párod azért keres 5x annyit, mint te, mert tanult érte és olyan munkát keresett ami jól fizet.

Ő is megtehette volna,hogy beül a tescoba pénztárosnak és panaszkodik, hogy nem tud előrelépni.

Te is megteheted, hogy elvégzel egy szakmát és más területen helyezkedsz el.

Egyébként jól hangzik az, hogy eltartanak, de a valóságban ez eléggé kiszolgáltatott helyzet is tud lenni, nem feltétlenül ideális.

Én nem vágynék rá az biztos, az az igazi, ha egy nő meg tud állni a saját lábán is.

Ha tegyük fel eltartana, ott hagynád a munkád.

Akkor mit tennél, ha elkezdene bántalmazni vagy megcsalna?

Hogy hagynád ott, hogy tartanád meg a méltóságod?

Rá lennél utalva, nem tudnád elhagyni se.

De ezer más dologban is gázos ez a felállás, én nem ragaszkodnék hozzá.

Van olyan pasi, aki viszont simán benne lenne.

2017. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Az "eltartás" max addig.oké, amíg az ember tanul/állást keres. De ha alapvetően van munkád, akkor igenis dolgozni kell. Ő is megdolgozott azért, h jó állása legyen és nem hiszem, h önző azt gondolnia, h ezt magáért tette elsősorban.

Egyébként én a közös kassza híve vagyok, de csak akkor, ha a felek nem a másik lenyúlását látják benne, hanem együttműködést és támogatást.

2017. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!