Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem lehet igaz. Minden férfi ilyen? 20/L

Figyelt kérdés

Barátommal majdnem 8 hónapja vagyunk együtt. Nekem ez nagy álmom volt mert őszintén szólva régóta kiszúrtam már magamnak, csak hát nem volt alkalmunk megismerkedni sokáig. Ő meg pont olyan amilyet elképzeltem magamnak, idősebb is nálam, érett gondolkodású komoly ambiciózus nem az a mama kisfia aki semmit nem csinál az életben (volt már pár ilyen exem), nagyon okos is és normális illedelmes, megbízható és magabiztos egyszerűen tökéletesnek tűnt számomra. Mellette mellékesen elég jó pasi is. Na és megtudtam tök véletlenül, hogy a barátomnak régebben "viszonya" volt egy olyan csajjal akit én ki nem állhatok, egy igazi kis tini rbanc a legrosszabb fajtából egyszerűen szörnyű az a csaj. Ilyen drogos, nagyképű, bulizós pcsa aki szivatja a legtöbb srácot de nagyon durván, a többi "rivális" lánnyal bunkó, beszólogat nagyon az alja... Nem purdé kategória mert nem lenne csúnya, de személy szerint hideg futkos a hátamon attól a csajtól, és lefeküdt vele!!! Még pár éve, ráadásul nem is tagadta! Hmmmm tök nyugisan közölte, hogy ja ez van...Régen én is jártam ám bulizni...

Én meg akkorát csalódtam, hogy azt el nem tudom mondani mert én azt hittem, hogy ő más...Hogy az olyan csajok mint az a kis fruska csak álmodoznak ilyen pasiról, mert ő normális őt nem érdeklik az ilyenek, őt nem kaphatják meg. Hát de...És ez annyira fáj, nem tudok most úgy ránézni mint eddig. Akkor valószínűleg több lánnyal is volt mint képzeltem, mivel eddig csak a két darab komoly kapcsolatáról esett szó. Tényleg azthittem, hogy ő más de ezek szerint tévedtem...Most nem is akarok még lefeküdni vele egy ideig vagy nemtudom. Én sem vagyok szent nem azért. Csak mást gondoltam róla, ezt nem hittem volna...


2017. dec. 9. 22:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez a felnőtt kategória. A tini kapcsolatok máshol vannak.
2017. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Évekkel ezelőtt volt nem? 20 évesen tudd külön tenni a jelent és a múltat. Ha még most is bejönnek neki az ilyen p csáskodó lányok, akkor akadj ki :)
2017. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Tudod előbb kell tájékozódni, és utána összejönni valakivel. Nem fordítva.
2017. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg szánalmas a hozzáállásod. Nem azt kéne nézni, h milyen tényezőknek nem tud megfelelni az illető (mert olyan nincs h vki mindenben megfeleljen), hanem azt kéne nézni, h mennyi mindenben megfelel. Ha neked ennyi elég, h csalódj, akkor eléggé éretlen vagy még a komoly párkapcsolatra.
2017. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Tudom hihetetlen 20 éves fejjel de mindenkinek van múltja, ha te amiatt akarsz valakire haragudni, mert x évvel a kapcsolatotok előtt járt valakivel aki neked nem tetszik hát az a te szegénységi bizonyítványod nem az övé.
2017. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem bántásból, de szerintem elég hülyén fogod fel a helyzetet. Az, hogy volt köztük szex az nem változtat semmit a barátodon, most is ugyanaz, aki eddig volt, ráadásul szerintem egy embert nem a szexuális élete határoz meg, akkor meg főleg nem, ha már évek óta történt az eset. Annyi történt, hogy a barátod engedett a szexuális vágyainak, fizikailag közel került ehhez a lányhoz, a MÚLTBAN, amikor még nem is ismertétek egymást rendesen. 8 hónapja együtt vagytok, te magad is leírtad, hogy mennyire szimpatikusnak, önállónak és érettnek láttad mindig is. Az pedig, hogy nem akarsz vele lefeküdni - persze nyilván nem kell magadra erőltetni - de hülyeség... hányszor voltatok már együtt azóta és nyilván jó volt vele, ha jól sejtem, ugyanaz az ember, akit szeretsz.

Ez csak szex... társadalmilag van belénk diktálva, hogyha nem tartod magad, meg ha ezzel lefekszel, vagy ha sokakkal lefekszel az meghatározza, hogy mennyit érsz, ez nem így van. Nem látom értelmét, hogy ne menjen bele, ha mindkét fél élvezi, és mindketten független emberek. A barátod akkor még fiatalabb volt, voltak vágyai, ami természetes, most is vannak, és veled éli meg őket, mert szeret. Tök sok jó dolgon mentetek keresztül biztosan, ezek jussanak eszedbe. Próbáld meg könnyen venni. A barátod nem csinált semmi rosszat, elítélendőt meg pláne.

Remélem, hogy feloldódik majd benned a rossz érzés.

2017. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan nem irtad nagyon el a korodat?
2017. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%

felállítottál róla egy nagyon erős képet, majd azáltal hogy jobban megismerted összedőlt az általad épített kártyavár..

és most azt mondod: benne csalódtál


hát nem! te abban az illúzióban csalódtál amit elhittél saját magadnak!

2017. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsó nagy igazságot mondott.
2017. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Interferencia ***** válasza:
97%
"Még pár éve, ráadásul nem is tagadta!" Mert az jobb lett volna? Nem vagy ép.
2017. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!