Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én túlzom el, a párom másra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túlzom el, a párom másra gondol önkielégítés közben?

Figyelt kérdés
Par hónapja a párom elárulta, hogy más nőkre gondol önkielégítés közben (nem mindig, de megesik). Arra a nőre is, akiért előttem évekig odáig volt (de nem voltak együtt, igazából nem is beszéltek). Én persze kiakadtam, és óriási cirkusz lett belőle, mire odáig jutottunk, hogy bárki másra gondolhat, csak arra a nőre ne. Aztán most egy hete kiderült, hogy azóta is gondol rá, sőt gyakran látja, és bámulja is. Ez már egy barátja elejtett megjegyzéséből derült ki. Egyszerűen nem tudunk közös nevezőre jutni a témában. Ő azt mondja, már nem érez iránta semmit, ezért ez neki nem is nagy probléma. Míg én árulásnak érzem, hogy megbeszéltünk valamit, és mégsem úgy lett. Meg persze zavar, hiszen a múltjáról van szó, akit minden héten lát, hiába nem volt közöttük semmi. Ti mit tennétek? Igaza van a páromnak, és én túlzom el? Egyáltalán helyes az, hogy másra gondol?

2017. dec. 10. 10:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2017. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Ez az egész, nagyon gyerekesnek tűnik.
2017. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de én hiszek ilyen esetben a kegyes hazugságban és az ilyen veszekedések elkerülése miatt nem mondtam volna el a párod helyében. Eleve a férfiak másképp gondolkodnak, amiről mi nők azonnal azt vonjuk le, h hazudik, elárult stb. közben lehet, h maga a pasi sem úgy érti, csak nem tudja okosan, logikusan elmagyarázni. Ez sakkmatt helyzet, mostmár szerintem mindig ez lesz a fejedben, de nem értem, h miért is kell kérdezgetni erről, h kire gondol... Meg h még gondol-e rá. A másik, h elég gyerekes, h megakarod mondani, h mire gondolhat és mire nem.
2017. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Arra gondoltál már, hogy szex közben mikor veled van, akkor is arra a nőre gondol?
2017. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Már nem zavar, ha másra gondol önkielégítés közben. Az zavar, ha RÁ. Arra a nőre. Szerintem teljesen jogos, hogy elvárom, hogy a múltja még ennyire se jöjjön elő.

És igen, bennem is felmerült már, hogy mi van ha szex közben is rá gondol? De úgysem mondaná már meg az igazat, hiába kérdeznék rá.

2017. dec. 10. 10:48
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem is bajos a dolog. Nekem is rosszul esne.

Olyan part kell valasztani aki akkor is rad gondol. Erted...

2017. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező! A falnak is beleverheted a fejed, h ARRA a nőre ne gondoljon, ha azt úgysem tudod megtiltani. Most jobb? H ennyire kérdezősködtél és kaptál egy olyan választ ami nem tetszik és amibe bele is vagy betegedve? Na, látod, h nem. Inkább engedd el az egészet, mert csak magadat és a kapcsolatotokat mérgezed. HA pedig nem tudod magad túltenni ezen, akkor szakíts, minthogy valakinek a vérét szívod :D
2017. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Amikor úgy érzed, nagyon-nagyon jól teljesített veled az ágyban, kérdezz rá:

Ugye most "rá" gondoltál.

:)

2017. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%

Miért?

Te talán soha nem gondoltál másra?

Persze-persze

2017. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Gratulálok. Ismered azt a pszichológiai játékot, hogy "ne gondolj a nagy, rózsaszín elefántra?" Most hogy megtiltottad neki, ha akarna sem tudna másra gondolni plusz a tiltott gyümölcs édesebb és még csak meg sem csal....

Mondd csak, minek kell gondolat rendőröset játszani? Te mindig csak rá gondolsz önkielégítés közben?

2017. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!