Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg lehúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg lehúz (anyagilag) vagy csak "a férfiak ilyenek"?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit megbántani a kijelentésemmel, vannak hasonlóképpen "női" dolgok is. Annyiról van szó, hogy semmi bajom nincs a párommal, érzem, hogy szeret, csak mintha néha kicsit kihasználná, hogy nekem mindig van pénzem. Nem akarom nagyon részletezni, aki tényleg akar segíteni annak elmondom privátban szívesen bővebben. Hogy lehet az ilyen anyagi dolgokról normálisan elbeszélgetni a párunkkal, hogy ne bántsuk meg? Ez elég ciki téma, ha valaki úgymond nem veszi észre magát, hogy a másikon lóg...
2017. dec. 10. 13:59
1 2
 1/15 SousVide ***** válasza:

Mi az, hogy a "férfiak ilyenek"?



Jellemzően minden páromnál többet kerestem férfiként, volt akivel feleztünk, volt aki még tanult, ott persze én fizettem többet.


Olyan nem volt sosem, hogy minimum a felét nem fizettem ki mindennek, de jellemzően inkább többet.

2017. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Részletesebben leírnád?
2017. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem megirhatod privatban :) Bar szerintem tudom mire gondolsz nagyjabol.
2017. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Írd te szegényke
2017. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább leírod 5x 6x privibe mint hogy kiírnád rendesen a kérdést?

EGY ANONÍM OLDALON...

2017. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem kell privát, elmondom hogy lehet:

' Figyelj ide Drágám, vannak anyagi jellegű problémáim a kapcsolatunkkal. Úgy érzem hogy kihasználsz anyagilag."

Kb így kell elmondani.

Ha ennyit sem tudsz megbeszélni vele mi van a szexszel?

2017. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Privibe se kuldi szoval tudja fene mit akar ez :D
2017. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sok ilyen pasi van.
2017. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 SousVide ***** válasza:

"Sok ilyen pasi van."


Akkor miért nem kerestek azok között, akik nem ilyenek?

2017. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mondtam neki már szépen, de mindig megsértődik. azt mondja, hogy "lehúzlak, ugye?" és mivel nem akarom megbántani, nem mondom azt, hogy igen, lehúzol... mert ugye ha szeretünk valakit, nem akarjuk az érzéseit megbántani. de amúgy nem írok privátot inkább, mert a gonoszkodó hozzászólásokból elég is volt :D köszi
2017. dec. 10. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!