Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ebben az esetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ebben az esetben mit lépnétek?

Figyelt kérdés

A párotok szerszáma egy baleset következtében megszűnik létezni.

Szal behatolás többet nincs.

A férjetek viszont felajánlja, hogy lehettek mással is emiatt.

Megmaradnátok szex nélkül vagy élnétek a lehetőséggel?

Vagy lelépnétek?


2017. dec. 10. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fikció, ismerek ilyen párt. A nő a férj tudtával van másokkal. Többekkel, de ez mindig is így volt, tehát ilyen a nő alaptermészete. Hogy a férj mit érez, azt nem tudom. A sok alkoholtól már valószínűleg semmit.
2017. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Vele maradnék, és nem csalnám meg. Van neki keze szája.
2017. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát bevállalnál 25 év only ujjazást, nyalást?
2017. dec. 10. 14:10
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Én fordított helyzetről tudok, ott a feleség egy baleset következtében lebénult. A férj ápolja, vele maradt, de természetes, hogy 40 évesen még igénye van a szexre. Hogy a feleség tud-e róla, fogalmam sincs, de a férfi időnként összejár más nőkkel. Onnan tudom ezt, hogy az egyik nő a volt kolléganőm, gyakran elé jött a férfi munka után.


Ha a párommal ilyesmi történne, én tudom, hogy ő nem várná meg, hogy félrelépjek. Sokkal önérzetesebb ennél, egészen biztos vagyok benne, hogy ő hagyna el inkább. Nem engedné, hogy "sajnálatból" vele maradjak. Vannak emberek, akik ilyenkor teljesen befordulnak és nem hagynak még esélyt sem arra, hogy a másik eldönthesse, maradni akar vagy menne. Talán pont ezzel akarják kivédeni a további sérülést.


36/N

2017. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha minden más jól működne vele maradnék. Van ezer más opció.
2017. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha mint társ ugyanúgy létezne és nem szenvedne sérülést a személyisége akkor vele maradnék. Nem hiszem hogy keresnék más férfit a szexhez mert azzal szerintem megaláznám a páromat. Számomra a szex amúgy sem létszükséglet. Nagyon alacsony ilyen téren az igényem ami szexuális segédeszközökkel és a párom egyéb képességeinek használatával is simán kielégíthető lenne.
2017. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Olvasgattam a válaszokat és csak az lett lepontozva aki vele maradna. Ilyen gyogyósok az emberek?! Mi a baj azzal ha valaki nem k$rna félre?
2017. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A valóságban nem ezt tapasztaltam.

Titkos kapcsolatok vagy megegyezés, hogy a nő elmehet. Sőt, van ahol lelépett végleg.

Itt meg mindenki kiegyezik a pettinggel...

Na ne!:D

Szal én lepontoztam az első hozzászóló kivételével mindenkit.

2017. dec. 10. 18:05
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Mondj igazat és betörik a fejed :) mindig azt hiszem hogy a kérdező választ akar a kérdésére és rendre kiderül hogy csak az jó ami egybevág az ő véleményével :)

De se baj.

Annyit azért hozzá tennék hogy más ha megromlik egy kapcsolat és érdek fűz össze nem szeretet és más ha egy baleset folytán történik valami a testtel de az érzelmek megmaradnak. Egy egészséges férfit akit már nem szeret és valószínűleg nem is tisztel a nő csak abban az esetben nem csalja meg ha az erkölcse nem engedi és van lehetősége kilépni.

Mindent az érzelmek határoznak meg és ha figyeltél kérdező itt a hozzászólásokban is szerepel hogy ha amúgy a kapcsolat és az érzelmi szál sértetlen marad akkor nem keresnének mást egyéb esetben igen. De gondolom ennyire nem érdekelt hogy bele is gondolj mit jelent amit ide írtak/írtunk.

2017. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Akkor minek teszel fel kérdést ha nem fogadod el a válaszokat?


Egyébként az ujjazáson és orálon kívül van dildo is,valamint ha a pasinak nincs nemiszerve akkor felcsatolhatóst is felvehet. Ezek mind alternatív megoldás. Aki nem szereti kellően a partnerét az ezekre nem is gondol csak otthagyja. Ilyen is van. És van olyan is,aki szeretve szereti a párját. Ha nem tudnád kérdező.

2017. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!