Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetne a se veled se nélküled kapcsolat?

Figyelt kérdés
1 éve,hogy eggyütt vagyunk,de az egy év alatt 4-szer mar beakartuk fejezni kettönk között,de a sors is így akarta,hogy mindig összetalálkozzunk.Nagyon szeretem hisz ideális pasi számomra,de valamiért mindig egy idö után marni kezdjük egymást. De most terhes lettem töle igy is széjjelmentünk,de tegnap megint összetalalkoztunk..mondanom sem kell, mind a ketten dolgozunk ugyebàr gyermek nem gond,holnap még orvoshoz is eljönn velem. De ez nem normális,vagy el lennénk átkozva ? Hissz szeretjük egymàst.

#probléma #párkapcsolat #csalàdi gondok
2017. dec. 11. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem szeretet, csak vonzódás: ha szeretnétek egymást, akkor - legalábbis szerintem - nem marnátok egymást. Lehet, hogy manapság ez a divat a társas kapcsolatokban, de én így nem tudnék elképzelni egy párkapcsolatot. Vagy ez ilyen "ló nincs, szamár is jó" helyzet?
2017. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az én részemröl biztos,hogy nem,mert meg sem fordult a fejembe más ember aki kellene nekem,ö meg az a fajta férfi aki még csak egy diszkóba sem megy el,csak dolgozik,és együtt megyünk kikapcsolodni is . Nem tudom mi lehet ez nàlunk,valahol van egy gát.
2017. dec. 11. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszeruen nem illetek ossze.
2017. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de számomra érthetetlen, vagy az az ideális neked, akivel marakodhatsz? Na meg 1 év alatt négyszer szétmenni? Az minden, csak nem egy kapcsolat. Itt, egyedül a születendő gyereket tudom sajnálni, de őt nagyon.
2017. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En 24 ö 26, negatívumot a gyermek életéröl nem kérek mivel nem lemondott róla az apa! Hanem a kettönk közti kapcsolat valamiért mindig megszakad !! Nekem ideàlis azt jelenti minden jó vele tehát a veszekedés is nem.mindig néha ugyebàr azért van ,mert ez az nem tudom a semmiböl . Es ez elszomorít.
2017. dec. 11. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a veszekedéseknek oka van. Azt gondoljátok végig azokon hogyan tudtok változtatni.


F30

2017. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt mindenféleképpen megfogadom.
2017. dec. 11. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek az is rosszat tesz, ha a szülők folyton márják egymást. Szóval mindenképp rendezzétek a kapcsolatotokat. Együtt, külön, nem ez a lényeg, csak legyen béke.

Ahogy korábban is írták, a veszekedéseknek oka van. Érdemes ezt reálisan átgondolni, és megoldani valahogy. Ideálisnak meg semmiképp nem nevezném, hogy egy év alatt négyszer szétmentetek. Mi 2 éve vagyunk együtt, de egy komolyabb veszekedésünk sem volt. Nézeteltérésünk akadt, de sose fajult el. Normális hangnemben megbeszéltük, megoldottuk.

2017. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem megoldodik a helyzetünk,persze a gyermekre is nézve,mível ö is akart gyermeket màr,és rendeskörülményt is biztosítottunk neki,átrágva a gyermektémát.nem tudom lehet-e baj,szàrmazás miatt,hogy ô nem magyar ugye. Németül komunikàlunk persze, ö is tanulja a magyart.mellettem én is az anyanyelvét,hogy mégjobban kifejtsük mondanivalónkat egymásnak. De még sem olyan mint anyanyelvi szinten. És lehetséges félreértjük egymást.
2017. dec. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!