Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora baj hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj hogy nem vagyok hajlandó a menyasszonyommal közös kasszán lenni?

Figyelt kérdés
Én 32 éves vagyok a menyasszonyom 28, van egy 6 hónapos kisfiunk.Rendes, kedves szeretetreméltő nő viszont 1 baj van vele; nem tud a pénzzel bánni.Egyszerűen imád költekezni, szerintem a világ minden pénze se lenne elég neki.Én közgazdász vagyok, ezért tudok spórolni viszont ő bármit lát a boltban (lemezektől kezdve kertészeti ezközökön át barkácscuccokig mindent megvesz mert jajj ez biztos hasznos lesz majd stb közbe pedig gyűlöl kertészkedni,lemezt sose hallgat stb) szóval miután a házam amit a saját keresetemből vettem (hitelre de bőven tudom fizetni a hitelt )kb egy raktárrá változott azt mondtam elég.Lakhat itt ingyen, fizetek minden számlát, bevásárolok, ha felir egy konkrét listát viszont közöltem vele hogy ez az én pénzem és ne b*ssza el ha nem tetszik elmehet dolgozni és abból a pénzből azt vesz amit akar..persze ezen hisztik meg szerinte egy tapló vagyok..Ti mit gondoltok erről?

2017. dec. 11. 18:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%
Azt válaszold meg nekem kend uram', hogy miért csináltatok gyereket, ha egy ilyen fontos dologban nem egyeztek?
2017. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Mert szeretjük egymást és anyagilag nem okoz gondot egy gyerek.
2017. dec. 11. 18:54
 3/42 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez igy korrekt.
2017. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%
Aki soha nem dolgozott annak lövése sincs a pénzről. Csináltass neki egy kártyát amire havi fix összeget teszel amivel gazdálkodhat. Ha a hónap elején elqrja akkor így járt.
2017. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
51%
És a 6 hónapos gyerekkel mit csinálsz, ha ő elmegy dolgozni? Te leszel otthon vele? Az nem jó, ha költekezik, de te minek alapítottál családot? Megengeded nekik, hogy ingyen nálad lakhassanak? Micsoda úriember!
2017. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%

Nőként írom, hogy igazad van. A stílust, amiben ezt előadod, azt lehet finomítani, meg az egészet. Nézd drágám, adok neked minden hónapban x ezer ft zsebpénzt, és akkor minden hónapban kitalálhatsz egy dolgot, amit meg veszel magadnak. De legyen olyan, amire szükséged is van.

Pl.

De nem, amúgy tök igazad van, hogyha ő nem dolgozik, te keresed a pénzt, és tényleg eltartod, akkor nem vagy köteles a hóbortjait finanszírozni. Csak ennek kommunikálásában vannak fokozatok, A végleges leitltás előtt szóltál-e neki szépen, ültetek -e le kockás füzettel, hogy tanítsd, hogy lássa, hogy milyen egy havi költségvetése a családnak, stb. stb.

Amúgy igen, nem biztos, hogy nektek közös családot kellett volna vállalnotok. Remélem azért ő is belátóbb lesz, és nem fogtok e miatt szétmenni.

2017. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
23%
Nem Úr, aki nem herdál!
2017. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Ő régen dolgozott 4 évig bolti eladóként viszont már akkor is folyamatossan kölcsönkért mindenkitől meg már az akkori keresetét is elherdálta.Konkrétan úgy képzeljétek el hogy amikor felmentem anno az anyja lakására ahol a párom élt, kb leülni nem tudtam sehova mert minden kacatot megvett.Kb 150 fitness kazettát úgy hogy nem is volt kazetta lejátszója, rengeteg ikeás bútort amit nem szerelt össze, ruhák tömkelegét amit sose hordott , könyvek százát úgy hogy ebookon olvas..és velem is ezt csinálta úgyhogy eljutottam arra a pontra ahol szerintem jogosan gondolom úgy hogy az ő kezébe pénz nem való
2017. dec. 11. 19:05
 9/42 anonim ***** válasza:
47%

"Én közgazdász vagyok, ezért tudok spórolni "



Lol. És még egyszer lol. Nektek is kar volt szaporodnotok. A nőd egy istencsapása, te meg egy korlátolt majom. Szegény gyerek.

2017. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Kedves 5 ös válaszadó igen munkámból kifolyólag meg tudnám oldani hogy otthonról dolgozzak , ráadásul imádom a gyerekünket úgyhogy foglalkoznék vele.Itt egyszerűen arról van szó hogy nem akarom hogy elherdálja a pénzünket.Mert nem tőle vagy a fiam elől sajnálom hisz énis csak jó minőségű ruhát és tápszert meg egyebeket vagyok hajlandó venni a fiunknak hanem az a baj hogy fölösleges kacatokat halmoz fel óriási pénzekért..
2017. dec. 11. 19:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!