Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törölt a srác, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törölt a srác, aki tetszik nekem. Hogy közeledjek?

Figyelt kérdés

Egy átlagos külsejű lány vagyok. Nem vagyok se nem szép, se nem csúnya, de az arcom különleges(nem szép, különleges).

A lényeg, hogy nem szoktam neten ismerkedni, de megláttam egy srácot a facebookon, és gyerekes vagy nem, bejelöltem, mert NAGYON megtetszett(közös érdeklődési körök, olyan vicceket írt ki, amiket senkitől nem hallottam, stb.)

Még aznap visszaigazolt. Gondoltam, hogy majd pár nap múlva írok neki. Eltelt egy hét, mert dolgoztam, és mire írni akartam, aznap nézem hogy már nem az ismerősöm és barátnője lett(csak engem törölt le).

Rá 1 hétre szakítottak a lánnyal.

Most elég ciki lenne bejelölni megint...közös ismerősök meg nincsenek. Hogy tudnék közeledni felé? Nagyon megfogott.

Írjak egy üzenetet esetleg? Vagy az ilyet nem jó erőltetni? Ne nevessetek ki kérlek, tudom, hogy gyerekes, de mondom, ilyen még nem volt.

És mint kiderült, a mellettem lévő városban lakik(de még egyszer sem láttam).


2017. dec. 11. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sehogy. Ha 1 hetes kapcsolata volt, kerdezes nelkul torolt, akkor nem lehet egy ertelmes ember.
2017. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
ha szakítottak, akkor jelöld be újra. Vagy visszajelöl, vagy nem. Nem lesz semmi, ha nem. Próba cseresznye.
2017. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Jelöld be, írj neki valamit. Ha buszozik akkor hazudd azt, hogy láttad egyik nap valami buszon és onnan volt ismerős mert csak úgy feldobta mint lehetőséget facebook-on.

Ha jól csinálod néhány numera erejéig te is jó leszel neki.

2017. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én nem jelölném be.Ha törölt emlékezhet Rád,és ha szeretne ismrrkedni mrgkeres.Attól,h barátnőjelett még nem kellett volna törölnie,hiszen nem tudta miért jelölted be,akár ismerhetnéd is valahonnan.Vannak akik visszajelölnek mindenkit,aztán mégis törlik.Sunyibb módszer mint rákérdezni honnan is ismerrtik egymást.
2017. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez az egész idáig is elég ciki volt, inkább ne folytasd.
2017. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes. Ti lányok tegnap még olyan nagy mellénnyel jöttetek a "majd mi ismerkedünk" szöveggel egyik kérdésnél.

Ezek szerint mégsem olyan egyszerű ahogy el van képzelve.

2017. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha személyesen nem tudtok így még összefutni az utcán, akkor mindenképp írj neki, akár bejelölés nélkül is, mert így most gyakorlatilag ez az egyetlen lehetőséged felé! Játsz nyílt lapokkal, már a legelső üzenetben írd meg neki, hogy tetszik, szeretnéd komolyan megismerni, aztán majd kiderül, mit reagál rá! Ha egyáltalán nem is ír vissza, akkor esélytelen a dolog, de legalább megpróbáltad!
2017. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy! Ez nagyon gáz! :D Felnőtt párkapcsolatok?
2017. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogyan közeledjél?

Inkább az a kérdés: minek?

2017. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!