Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lerázott, nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lerázott, nem akar beszélni velem, de facebookon fent van állandóan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom ma elég rossz hangulatban volt, alig keresett. Akárhányszor beszéltem vele, lerázott szó szerint(most mennie kell, nem hívott vissza, stb.). Viszont akárhányszor felmentem a facebookra, írogatott.

Aztán kaptam egy smst, aminek az volt a lényege, hogy imád, szeret, de nem fog hívni(nem így fogalmazta meg, de a lényeg ez). Nem írtam, gondoltam békén hagyom. Felmentem facebookra és egyből írt, hogy miért nem írok neki? Mondom mert egyedül akarsz lenni. Erre közölte, hogy ez nem igaz. Mondom jó én meg nem facebookon fogom élni a kapcsolatom és leléptem a netről, és nem is keres.

Sose volt még ilyen.

Én értem, hogy rossz kedve van, azért nem is írok/hívom. Ő se hív. Mégis, a facebook az más.

Itt nekem valami nem stimmel.

Ráadásul a telefonban azt is mondta, hogy nem tud nekem mit mondani.

Akkor mit írkáljak?

reggel is már 5:30-kor a facebookot nyomta, amikor meg megkérdezem, hogy mit csinál fent azt ÍRJA vissza hogy alig van fent(rögtön válaszol:D)


2017. dec. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Óvoda.

Én is két ilyen fickót ismertem a közelmúltban.

Rohadtul nem értem ezt a FB világot.

..

2017. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Fel kéne nőni mindkettőtöknek és nem ilyen baromságokon kattogni.

De hogy legyen egy normális válasz is... Én is állandóan fent vagyok, mert be van kapcsolva a net, de nem nyomkodom. Más egy írkálás meg más egy telefonbeszélgetés. Ha telefonon beszélünk, akkor nem tudom csinálni a dolgomat. De ha csak írkálunk, akkor mellette tudok mást is csinálni és néha visszaírni. Meg ha éppen nincs mondanivaló, akkor nem olyan gáz, mint telefonon hallgatni a csendet mert nem tudtok mit mondani.

2017. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Még mindig nem csengett le ez a hülye facebook mánia... Tényleg nőjjetek már fel!
2017. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Sztem csak lazakapcsolatot szeretne te komolyabbat szeretnél ő m3g nem csak nincs annyi gógyija hogy megirja hogy ja bocsi én laza kapcsolatot szeretnék kötöttségek nêlkül.Ennyi.Majd felnő csak még idő kell neki te meg addig talàlsz más pasit aki nem csak fb-on akar kapcsolatot.Nyominger ez a pasi is.
2017. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert ez itt a Felnőtt párkapcsolat kategória...
2017. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!