Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a barátomnak kisebb a szexigénye, mint az enyém?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt. Nem a kapcsolatunk romlott meg, mert nem híztam, az elején sem volt több szex és ha van, akkor meg nagyon jó és látom, hogy kívánja, kezdeményezni is szokott, tetszem neki.

Viszont amíg én minden nap szeretném, neki általában elég heti egy. Eddig valahogy belenyugodtam ebbe, mert egyébként öszebújás mindig van, de mostanában sokszor van szexuális tartalmú álmom is és nagyon sokszor kívánom a szexet.

Mit tehetnék? Próbálkoztam csini fehérneműkkel, de az őt nem igazán érdekli, a masszázstól, borozós vacsizástól elálmosodik...

Nagyon jó vele a szex, de nem tudom mit tegyek, hogy több legyen


2017. dec. 12. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Ilyenkor be lehet látni, hogy egy fontos pontban nem egyeztek, és vagy elválni egymástól, hogy mindketten valóban hozzátok illő társat keressetek, vagy lehet megalkudni.
2017. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Vele beszéld meg és nem.velünk
2017. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.:Nyilván már sokszor beszéltem vele erről
2017. dec. 12. 10:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Szexre ajánlkozás és horoszkópelemzés miatt se írjatok több levelet, köszönöm.
2017. dec. 12. 10:28
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem olyan dolog, amit ki tudsz erőszakolni a másikból. Lehetséges megoldás a kompromisszum (pl. néha megoldja neked kézzel/szájjal, ha ő amúgy nem akar szexelni, te meg kibírod néha, h nincs akció), vibrátor, valami szimpi sport, ami levezeti a felesleges energiáidat. Ha semmi nem működik, akkor meg könnyes búcsú.
2017. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, szép lassan megölte ez a dolog, szakítottunk.

Két opció van: kompromisszum vagy szakítás.

2017. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom hogy nézel ki.Én a menyasszonyomat annyiszor szexelem meg ahányszor akarja.Nem tudom a te pasid hogy lehet ilyen fatökű.Hány évesek vagytok amúgy? A pasid több mint 60?Mert akkor érthető a heti egy.
2017. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estienne ***** válasza:
75%
Fura, mert többnyire fordított a helyzet. Én is kb pont így vagyok, én napi szinten igényelném barátnőm meg heti egyszer. Próbálunk kompromisszumokat kötni, én kevesebbszer "kívánni" vagy ő többet engedni. Egyértelmű, hogy így vagy úgy de valaki sérül. Rohadt nehéz, ez tény 😕 Előbb utóbb feszültséget fog generálni 😢
2017. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem tudsz. Törődj bele,vagy hagyd ott. Ez a két opció van. Meg a megcsalás de gondolom azt nem akarod,akkor meg masztizzál. Őt nem fogod tudni rávenni a több szexre ha fejre állsz akkor se. Tudom mert ugyanezt lejátszottam én is az asszonnyal. Ha ennyi az igénye akkor ennyi. 34F
2017. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Az ex nőmmel kezdetben heti 2-3, egy év mulva havi 2-3, két év mulva kéthavonta egy.

Gyötrelem volt számomra, állandó frusztráció. A maszti meg megalázó kicsit ha az ember mellett ott fekszik egy csinos nő.

A mostani nőmmel minden este, ha idő van reggel is, és nem hagyjuk ki a "pirostörülközős" napokat sem.

Kb erre számíthatsz hosszú távom.

2017. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!