Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha erkölcsileg nem illünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erkölcsileg nem illünk össze (kapcsolatot nem kimondottan érintő dolgokban), akkor lényegében felejtős a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én elég durva helyen nőttem fel - boldog családban, de szüleim alkalmazottként minimálbér környékén kerestek, önkormányzati lakásban laktunk egy eléggé lepusztult városrészben, ahonnét mindenki menekült...

Igazából nagyon bennem maradt, hogy nem lehetett testvérem (pénz és idő miatt), illetve hogy sokszor otthon unatkoztam - szüleim dolgoztak, lakásból meg nem nagyon mehettem ki a veszélyes környékre, messzebbre vagy jobb helyre meg nem volt pénz...


Én akkor egyrészt szereztem túlélési ösztönt, másrészt elhatároztam, hogy én ezt nem csinálom meg a családommal! - Nem fogok rabszolgamunkát vállalni, és kislakásban nyomorogni... Tisztességes embernek tartom magam, de ha a jövőbeli életkörülményekről van szó, inkább az én kezemhez tapadjon vér, mint a gyerekeiméhez.


Most jóban vagyunk egy csajjal (aranyos, kedves, szerény), de pl. múltkor rossz szemmel nézte, hogy kikkel üzletelek... Valahol igaza is van, de "tesszük amit tennünk kell, hogy életben maradjunk" elven valahogy nem tudnám feladni az elveimet, és megbarátkozni azzal az élettel, életkörülményekkel, ami régen nekem jutott... Szeretnék egy rendes házat, 4-5 gyereket, és egy törvényes vállalkozást ami a megélhetésünket biztosítja (ezen már pár éve dolgozom, és jól halad).


Kíváncsi vagyok, hogy látjátok, ti ki mellé állnátok, illetve mi az általános véleményetek a jövőhöz való hozzáállásról.

27/F


2017. dec. 12. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem :/

Az ilyen sunyi csencselős fiúk vs rendes lányok nem illenek össze.

Az exem is ilyen volt. Eleinte rendes főiskolás, aztán rossz társaságba keveredett. Ő is jött ezzel az életben kell maradni dologgal, közbe meg büdös volt neki a tanulás vagy a rendes munka.

Lehet ő is így fogja gondolni vagy szimplán csak nem nézi jó szemmel.

Gondold át, hogy éled az életed, és kikkel...

2017. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Ha törvénytelen dolgokba kezdesz akkor kizárod magad a normális élet lehetőségétől.~ez az alapelv.


Az általad említett "vér tapad a kézhez" enberölést jelent? Mert ha igen,akkor a fenti alapelv érvényesül. Valamint ilyen felfogással nem fogsz olyan embert találni aki megmaradna melletted,mert te magad zárod ki önmagadat is a normális életből.


Valamint azt tanácsolom próbáld meg feldolgozni ami veled történt. Akár egy pszichológussal,mert ez így sehová sem vezet,csak a saját életed teszed tönkre.

2017. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Na és ha rossz volt a gyerekkorod? Nekem is, csak nekem a családom se volt boldog, aztán mégse lettem seftes, hanem tisztességesen, kitartással elértem, hogy ne nyomorogjak.

Aki erre nem képes, az nem érdemel meg egy normális társat sem.

Azért kíváncsi vagyol mit csinálsz, de gondolom teríted a drogokat... Hagyd szegény lányt, jobbat érdemel ennél.

2017. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Tok jol latod, hogy merre kene haladni, de ennek ellenere mindenfele alak szintjere sullyedsz gagyi szolasokkal legitimizalva, amit csinalsz, es pont ezert a vegere pontosan oda fogsz jutni, ahonnan elindultal.
2017. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem előrébb haladsz,hanem süllyedsz.Normális értékrendű nő hosszú távon ezt képtelen elviselni.
2017. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Igen felejtős. Én sem akarnék bűnözővel élni és seftelős alakkal sem.
2017. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy szomorítsalak: te nem élsz jobban a szüleidnél... sőt....

Ők tisztességes, normális emberek normális családdal, szerény anyagi körülmények között.

Te mi vagy? Egy kisstílű, pitiáner senki, aki valószínűleg az iskoláit sem fejezte be, dolgozni meg 2 napot nem dolgozott még életében.

2017. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

A kettőt válaszd el. Van a család és van a pénz kereset. Kettőt, nem keverjük. Akkor, a legbecsületesebb nő is marad melletted. Ezt látom magam körül. Orvos nő, mérnök nő, óvó nő, stb. Élik a mindennapos családi életet, párjuk meg él egy másik életet, amiről nem beszélnek.

A párom sem kérdez semmit, ha mondom, hogy most elmegyek, majd jövök. Egy telefonhívás nincs, még haza nem érek és élem a mindennapokat.

2017. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő biztonságra vágyik. Igaz a biztonság mást jelent egyiknek, mást a másiknak, de ha gyanús alakok vesznek körül, akkor hátrányból indulsz. Biztonságot kell teremtened, nem vagyont. A kettő összefügg, de ne téveszd szem elől az igazi célt.


A nők - bizonyos társadalmi szint felett - nem szeretnének olyan férfinak gyereket szülni, aki mindig egy lépésre jár a börtöntől.


Egyébként meg én csak az alapvetően becsületesen elért teljesítményt értékelem. Ami bűnözésből jött össze, az nem teljesítmény. Ez olyan mint egy futóverseny, ahol van aki fut, van aki néha titokban autóval viteti magát. Lehet, hogy érmet akasztanak a nyakába, de akkor is csak egy csaló, és minimum a környezete tudja is róla.

2017. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Burkoltam azt fogalmaztad meg, hogy szegény környékre születtél, és bűnöző lettél, hogy kiszakadj onnan. Kösz, kihagynálak.

Más is született szegény helyre, mégis rendes életet él.

2017. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!