Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En csinalok valamit rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En csinalok valamit rosszul, vagy mergezett a kapcsolat?

Figyelt kérdés
fel eve vagyunk egyutt a baratommal. Eleinte minden szuperul ment, de most sem panaszkodni akarok, csak mas perspekrivakat meghallgatni. Tehat, nagy barati tarsasaggal rendelkezem, amit O rossz szemmel nez, nem szereti hogy hetvegente elmenjek iszogatni, bulizni. Pedig semmi okot nem adtam arra, hogy feltekeny legyen. Sok fiubaratom is van, akiket nem annyira csip, de nekem anszolut nem gond ha a barati tarsasaga lanyokbol is all. Lenyeg a lenyeg, egyre kevesbe akarja hogy bulizzak, erezzem jol magam nelkule is, pedig szerintem ez fontos egy kapcsolatban. Probaltam vele megbeszelni, es o igazat is ad nekem, de azt mondja, nem tud rajta valtoztatni. Ha O nem tud, enhigyan segithetnek neki?

2017. dec. 12. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk úgy,hogy gyakrabban bulizol vele együtt.
2017. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Úgy, hogy búcsút intesz neki. Te még a bulizós korszakodban vagy. A fontos neked a buli barátok. Majd később, ha a mérleg billen és a kapcsolat lesz a fontos, akkor keressél kapcsolatot.
2017. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Egyszerűen nem bízik benned és soha nem is fog. Minden férfiban ott a féltékenység, ha egy csajnak minél több fiú barátja van és foglalkozni is akar velük. De viszont van, aki megállja ezt szóvá tevés nélkül. Aki nem mutatja ki azt, hogy féltékeny lenne.

Le leszek pontozva, de én sem szeretem, ha egy lány, akit szeretek, más pasikkal lóg. Szerintem sokkal nagyobb az esély ilyenkor arra, hogy megcsalja a pasiját.

Megbántom egy szóval, aztán egy "barát" pasi meg kap az alkalmon, hogy jól "megvigasztaljon".

Ő birtokolni akar tégedet... érezheted jól magad egyedül is, szerintem ő is így van vele; de ne férfiak társaságában. Mert az zavarja őt igazán.

2017. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

én nő vagyok, és már rég kiadtam volna a barátom útját, ha minden hétvégén nélkülem bulizgatna a havernőivel.

Nem gondolom magam betegesen féltékenynek, de az ördög nem alszik, nem kell ilyen helyzeteket teremteni.

2017. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Én azt mondom aki szeret téged az elfogad téged így.

Te most ilyen vagy, nem tudsz vagy nem akrsz ezen változatni, fontosak a barátaid.


Ezt meg kell értse ha szeret meg is fog, ha nem bírja ki szúrkálódni fog és mindig cirkuszalap lesz.


Hány évesek vagytok?


F30

2017. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Egy párkapcsolatba nem fér bele, hogy minden héten másokkal bulizol. El lehet menni néha külön is, de többet eggyütt.
2017. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Buliba menés = apropó a csajozásra, pasizásra. Diszkóba, meg hasonló idegenekkel összezárós "buliba" nem azért megy az ember, hogy táncoljon, és 5000 forintba kerülő, amúgy 200 forintos italokat igyon, hanem ez csak egy álca az ismerkedésre, mert az "ismerkedőestre megyek" nem menő, de az hogy "bulizni megyek" az sokkal fancybb, trendyeeeeebb :)
2017. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Nekem se esne jól, ha a barátnőm elmenne bulizgatni nélkülem, bár én nem hisztiznék emiatt. Nem bízik benned a párod és sajnos más esetekben sem fog, ez nem tesz jót a kapcsolatnak. Őt miért nem hívod el? Nem megy?
2017. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem egy olyan lány testét fedeztem fel ruhán keresztűl ìzleltem meg a csókját hétvégi buliban akinek párja volt. Jó társaság pár rund egy szép fiú (vagy esetembe csak egy fiú akinek tetszel) és ott a baj. Most van a céges bulik szezonja...hmm hány lány csinál olyat amit megbán..
2017. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Azt javaslom, ismertesd össze őt a barátaiddal, ha ezt eddig még nem tetted volna meg. Így jó esetben látni fogja, hogy nincs oka féltékenynek lenni.
2018. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!