Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszélhetek senkivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszélhetek senkivel, mert ő féltékeny! (? )

Figyelt kérdés

Egészen mostanáig azt hittem, inkább a nők szoktak féltékenykedni, de a párom évről évre durvább.

Eleinte külön laktunk, akkor nem nagyon firtatta, hová megyek, kivel beszèlek...

Amióta együtt élünk napról napra szigorúbb.

Sosem voltam az a kimondott társasági ember, szórakozni nem jàrok. Egystemen, munkában persze beszèlek másokkal, de senkivel sincs olyan közeli viszonyom, hogy most ketten eljàrnánk valahovà vagy ilyesmi.

Nem vagyok az a fajta szèpség, akire minden férfi vágyakozna, illetve túl közvetlen sem, amit félreérthetnènek.

A szakon két fiú csoporttársammal vagyok úgymond jóban, de ez kimerül annyiban, hogy gyakran egymàs mellett ülünk, beszèlgetünk.

Mindkettő elég társasági ember sok ismerőssel, nem irántam érdeklődnek vagy valami.

Közösségi oldalakon nincs profilom, a telefonszàmomat nem szoktam osztogatni, a mail jelszavam sem titok, mondjuk a párom nem szokott a dolgaimban kutatni azért. De ha látja, hogy valakivel levelezek (itt vagy mailben), akkor ki szokott akadni kicsit, ki ez, mit akar, miért veled....

Ha mondom, megmutatom, akkor jön, hogy nem kell, csak neki ez rosszul esik.

Illetve az egyik csoporttársam ma reggel a kezembe adott egy könyvet, hogy ha befejezte, kölcsönadja, tetszeni fog.

Szépirodalom, bár nem kapcsolódik kimondottan a tananyaghoz (Dosztojevszkij).

A párom meg ha meglátja, megint olyasmit olvasok, ami nem csak hogy nem a szakomhoz tartozik (regény-függőségem van "sajnos", magyar és világirodalom egyaránt jöhet), nem az enyém, és nem könyvtári, ráadásul egy srác adta kölcsön rögtön megint olyasmit fog belelátni, ami nincs.


Hogy lehetne megértetni vele, hogy nem mindenki akar felszedni, aki kedves hozzàm?


2017. dec. 13. 14:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Arról persze szó sem lehet, hogy összefussak valakivel sulin kívül, vagy bent maradjak tanulni órák után, mert akkor màr biztos telebeszèlte valaki a fejem, mert meg akar fektetni
2017. dec. 13. 14:31
 2/13 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt majdnem
2017. dec. 13. 14:32
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

"Hogy lehetne megértetni?"

Ha mondod, akkor nem érti meg? Mentálisan visszamaradott, vagy nem tud magyarul? Vagy mi gátolja?

Kérdezd meg, hogy minek van együtt olyan csajjal, akit ótvar ri***nak néz..

Sose fogom megérteni az ilyet...én kivágnám.

2017. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Azt meg jól értem, hogy zavarja hogy szeretsz olvasni szórakozásból? Mekkora surmó, te jó ég..
2017. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4, nem az zavarja, hogy szeretek olvasni, ő is szeret. Az uavarja, hogy gyakrabban làt holmi regényeket a kezemben, mint egyetemi tankönyveket, és szerinte úgymond ezzel hanyagolom a tanulást, mert más vonja el a figyelmem
2017. dec. 13. 14:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, csak sajnálni tudlak, mert ez majd csak durvul.

Amit leírsz, már az durva. Általában, ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni. Erről próbálsz vele beszélni, abba is bele fogja látni, azért feszegeted, mert van valakid.

2017. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Tipikus szép lassan kibontakozó bántalmazó kapcsolat egy kontrollmániás, bizalmatlan, beteg féreggel. Ne reménykedj abban, hogy ez valaha jobb lesz, főleg, ha így behódolsz az elmebajának és konfliktuskerülésből hajlandó vagy azt tenni, amit mond neked. Szép lassan mindentől és mindenkitől el fog marni, aztán majd leshetsz, amikor a lakásból se léphetsz ki.. Most még csak abba pofázik bele, kivel beszélgethetsz és miket olvashatsz, de ha azt hiszed, hogy ennél nem megy tovább, akkor nagyon tévedsz. Már most remekül manipulál, épeszű nő már rég kivágta volna ezt a suttyót a büdös francba, ahová való. Csak sajnálni tudlak, hogy nem volt még normális párkapcsolatod (bár így nem is lesz), mert ha lenne viszonyítási alapod, menekülnél.
2017. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Akkor ő az apád, a főnököd, vagy a párod?

Egy normális párkapcsolat nem így néz ki.

Én megmondanám neki, hogy tudja kit nézzen a kutyájának akit idomíthat, vagy szedje össze magát, vagy viszlát.

2017. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

még öt év és az utcára se enged ki...

aztán majd verni is fog - jó ha nem a pincében végzed bebetonozva.

sajnálom, beteg - nem tudunk rajta segiteni se én, se te

2017. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozhatsz, de beteg emberekkel semmi értelmeset nem fogsz megértetni, mert nincs agyi kapacitásuk, amivel felfoghatnák.
2017. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!