Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni egy ilyen fajta embert?

Figyelt kérdés
Ha valamiért mérges, valaki felbosszantotta, kiveti'ti a kapcsolatára is. Nem tesz különbséget azok között, akik felbosszantották és akik mellette vannak. Mindenki rossz olyankor. Leginkább a párja szenvedi meg otthon, noha ő nem is hibás. Csapkod, káromkodik és nem lehet szólni hozzá. Amikor lenyugszik, kéri a bocsánatot, de ha valaki felbosszantja, ugyanúgy minden családtaggal rondán beszél.
2017. dec. 13. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Régi mondásom, a hülyékkel nem kell foglalkozni, mert nem lehet, de aki foglalkozik velük, azok se okosabbak.
2017. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Családtag, muszáj vele foglalkozni. Valahogy az önkontroll fontosságára szeretném felhi'vni a figyelmét. Ma szörnyen felbosszantott. Felhi'vott, hogy segi'tsem ki valamiben, nagyon ideges volt, és amikor többet akartam tudni a problémáról, akkor még idegesebb lett és elküldött a fenébe...Nem csak engem hi'vott fel ma a családból, de kb. mindenkivel ugyanezt művelte. Segi'tenék neki, ha tudnám, hogy komoly problémája van, de ha csak hiszti, mert épp rossz napja van, akkor nyugodjon le. Mindig felbosszantja az egész családot ezzel a sti'lussal.
2017. dec. 13. 15:58
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Fogjon össze a család és vegyétek rá, hogy menjen pszichológushoz. Gyógyítható, de sok türelem kell hozzá.
2017. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

"Családtag, muszáj vele foglalkozni."

Miért lenne muszáj? Hanyagolni kell a francba, és nem szóba állni vele. Majd ha tök egyedül marad, és nem lesz senkije, akkor talán ráébred, hogy emberszámba kéne venni a többieket, meg ember módjára kéne viselkedni, nem úgy mint egy majom, ami tombol ha valami nem tetszik...

Esetleg annyit foglalkoznék vele, hogy elzavarnám pszichológushoz.

2017. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem megy pszihológushoz, mert szerinte ez teljesen normális, amit ő leművel. Most pl. bizonytalanságban tart, nem mondott semmit a problémájáról, csak követelőzött, és hogy nem ugrottam rögtön, azonnal (beteg vagyok 2 napja és ha nem olyan fontos, akkor nem mozdulok már ki) fel sem veszi a telefont, ahogy hi'vom, úgy utasi'tja is el. Szóval aggódjak, hogy tényleg van valami komoly, vagy csak hiszti van.
2017. dec. 13. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

"Családtag, muszáj vele foglalkozni."


Nem, egyáltalán nem muszáj vele foglalkozni. Magától soha nem fogja belátni, na meg az ilyen primitív ember nem is képes önkontrollra, szóval azzal is hiába pedálozol neki. Ha nem hajlandó kezeltetni magát és pszichológushoz menni, akkor rohadjon meg egyedül, az ilyennek a telefont se kell felvenni, nemhogy segíteni neki.

2017. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő nem veszi fel nekem, amiért rá mertem kérdezni a részletekre és nem rögtön ugrottam. 200 kmről kellene hazahozni, mert összeveszett valakivel (ott dolgozik). Ennyit tudtam meg, nem biztos, hogy ez olyan komoly összeveszés. Ismerve őt, valami apróságon felmérgelődött. Javasoltam, hogy nyugodjon meg, beszéljék meg, erre már el is küldött melegebb éghajlatra és fel sem veszi azóta a telefont. Nem szeretném, ha az utcán éjszakázna valahol ebben a szép időben, de ha 5 perc múlva lenyugszik, úgyis másképp gondolja az egészet és feleslegesen nem szi'vesen dobom ki az időmet.
2017. dec. 13. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyennel tényleg nem kell foglalkozni akkor sem ha családtag. Amíg hagyjátok, hogy így beszéljen veletek minden következmény nélkül, addig így is fog. Ott kell hagyni magának az ilyen s..gfejet, aztán majd rájön. Vagy nem. De az is az ő baja.

Meg most mit kell itt aggódni érte? Ha haza akar menni, majd hazajut. Felnőtt ember, megoldja. Nyugi, marhára nem fog megfagyni az utcán meg sehol. Ennyire nem kell túlparáznod neked sem.

Ez a baj amúgy, hogy így beszél veletek (nem tudom te ki vagy neki a történetben), aztán mégis nyaljátok a seggét meg hivogatjátok. Hívná a hóhér. Oldja meg maga a problémáit az ilyen b.nkó p.raszt.

2017. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a helyedben egyszerűen félrevonulnék és megvárnám, hogy elmenjen a viharfelhő, majd jön, ha lenyugodott. Ha tudod, hogy nem miattad mérges, akkor nyugodt lélekkel vonulj el, csináld a dolgod, majd jelentkezik :)
2017. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinte normális, akkor ám legyen, művelje csak továbbra is ezt, de én biztos, hogy nem mennék át hozzá, nem engedném be a házamba, és nem venném fel neki a telefont. Tojok rá, hogy családtag.
2017. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!