Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tanulás csak kifogás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanulás csak kifogás a találkozó ellen?

Figyelt kérdés

Nem akart a barátom velem aludni,mert péntekre egy esszét kell írnia. Ez nem több mint 3 óra összesen, gondolom,mert hasonló szakon vagyunk. Csak hétvégén és hétköznap egyszer szoktunk együtt lenni, szerintem ez nem sok egy év után. Ráadásul én utazom hozzá fél órát és reggel vissza fél órát egyetemre.

Ez szerintetek is csak kifogás volt? Bármikor máskor meg lehetett volna csinálni, legalább egy hete tud erről a háziról.

21/N 24/F



2017. dec. 13. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez még nem jelenti azt, hogy "megunt"

Mostanában is hasonló volt a helyzet vagy csak most? Lehet megbántottad vagy vagy vmi nyomasztja de nem biztos, hogy te vagy az oka

2017. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

vaaagy csak esszét kell írnia. Nem mindenki tud ugyanolyan gyorsan esszét írni. És ez téma, terjedelem, hangulatfüggő is. Ugyanolyan hosszú esszét számomra kedves témából 2,5, ismeretlenebb vagy unalmasabb témából. 4-6 óra alatt írok meg. Több ha fáradtabb vagyok, nem maradt meg annyira hozzá az olvasmány vagy bármi miatt dekoncentráltabb vagyok.

Ha ez nem rendszeres, akkor hagyd békén és ne hisztizz. Én is van hogy lerázom a családom, párom, mert határidőm van.

2017. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát vagy csak tényleg esszét kell írnia, és más tempóban halad. Esetleg nem akarja 3 óra alatt elkapkodni...stb.


Nem kell egyből szörnyűségeket mögé látni. Majd ha már zsinórban 1 hónapja esszét kell írnia, akkor elfilózhatsz.

2017. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!