Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti kapcsolatotokban is hullámzó az egymás iránt érzett szexuális vágy?

Figyelt kérdés
Egyik héten jobban kívánjátok a másikat, máskor kevésbé...ez normális, vagy ennek folyamatosnak kellene lennie?
2017. dec. 13. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak hullámzó lenne, de szerintem inkább egyre lejjebb megy...Én még mindig nagyon kívánom a párom, de ő már nem engem... 40F , 45N
2017. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nálam inkább az emelkedő tendencia a kínzó, így lassan az 5. év felé is.

Sokszor nem tudok este elaludni, mert látom magam mellett pucéron, érzem az illatát, és egyszerűen csak letámadnám. :D

2017. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Többnyire azonos intenzítással esünk egymásnak, de van ha rossz a kedvem akkor nincs kedvem a szexhez, inkább nyüszögök és bújok. Azért a párom legalább egy orális ápolást kap, csak ha nagyon rosszul vagyok, vagy ha a párom extrém fáradt akkor van, hogy nem történik semmi.
2017. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel elég ritkán tudjuk összehozni ezért amikor csak lehet mindketten akarjuk.
2017. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szexuális vágy, inkább a cselekvési vágy, vagy a a megmozdulásra szánt energia. Ha csak a vágyon múlva 5 év után is mindennapos lenne a szex, de vannak napok amikor csak beesünk az ágyba és az összebújásnál tovább nem nagyon jutunk. Ez a felnőtt élet velejárója valamilyen szinten.
2017. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!