Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlsúlyos csajok, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos csajok, ti hogyan reagálnatok ha megtudnátok, hogy a pasitoknak hájfétise van?

Figyelt kérdés
Tehát imádja ha egy nőn plusz kilók vannak, szereti a háj, az úszógumik, a hurkák, a zsírpárnák, látványát. Sőt a narancsbőr és a striák is csak kívánatosabbá tesznek egy nőt a számára.
2017. dec. 13. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Rendelnék egy duplasajtos pizzát.
2017. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Vicces volt...
2017. dec. 13. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Megsértődnék, hogy kövérnek tart, és szerinte hurkáim meg zsírpárnáim vannak, mikor nekem csak genetikailag nagyobbak a csontjaim.
2017. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Jaj istenem, a párom vonzónak talál. Mindjárt megsértődök.
2017. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ennek a kérdésnek nem sok értelme van :))) Szóval zavarna -e, hogy tetszem neki? Talán meg tudnám szokni.
2017. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
49%
Meglepődnék, hogy akkor miért velem van, és nem egy 120 kilós nővel :D
2017. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4# 5# szerintem nàlatok baj van a szövegèrtèssel. Az, hogy valakinek bejönnek a husibb lànyok ès/ vagy plusz 10-20-30 akàrhâny kiló felesleggel is vonzódik a pàrjàhoz ès az hogy a hurkàkrs ès narancsbőrre izgul ès esetleg 10 kg minusz esetèn màr nem vonzódik annyira a pàrjàhoz az nem ugyanaz. Èrzitek a különbsèget aközött h imàdom kopaszon is a pàrom, ha kihullott màr a haja, vagy a kopasz, fènyes, sima búràjàtól izgulok fel??
2017. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 Azt nem írtam, hogy nem vonzódnék a páromhoz ha lefogyna. :) Párt nem ez alapján választok, akár vékony is lehet.


Az pedig ha valaki szereti a husikat akkor általában tetszik nekik a testük, a felsorolt dolgokkal együtt, merz ezek együtt járnak. :)

2017. dec. 14. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális kövér csaj nem áltatja magát azzal, hogy a párja AMÚGY a vékonyakra bukik. Nyílván ha nem is megbeszélés tárgya, azért sejti, hogy a pasinak ez valahol tetszik (főleg ha szex is van).
2017. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!