Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat zavarja a depresszióm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat zavarja a depresszióm?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, az elejétől kezdve tud a problémáról, már évek óta gyógyszert szedek. Tegnap a kapcsolatunk problémáiról beszélgettünk, arról, hogy nekem kevésbé van igényem a gyengédségre, mint neki. Megmondtam neki őszintén (amit már egyébként is tud), hogy nekem ez nem mindig megy. Szerinte ez nem fair vele szemben. Úgy érzem, kifáradt ez a kapcsolat. Tényleg minden embert el fogok így üldözni magam mellől?
2017. dec. 13. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
Igen. Mire számítottál..
2017. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindenki (egyformán) érzelgős típus, te is olyan vagy, aki nem szereti ha agyon ajnározzák, dédelgetik. Talán nem vagytok egymáshoz valók ebben az értelemben, és ha ez akadály, akkor valaki más mellett van a helyed aki jobban hasonlít rád.
2017. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Hja! Depressziós csak egy másik depresszióshoz való.
2017. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Depressziós emberrel nem kezdenék, ha szedi a gyógyszereit, akkor sem.


Mivel 99%-ban csak lehúznak - tapasztalat -, semmit nem adnak, de ha nem érted meg őket, akkor te vagy a szmét.

2017. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyengédség iránti (fokozott) igény nem a depresszió függvénye, és nem is a betegségen van itt most szerintem a hangsúly. Igazi szerelemben egyébként ez a betegség sem lehet akadály, sőt segítenie kéne annak leküzdésében.
2017. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a depressziódnak a párkapcsolati gyengédséghez való igényednek. Egyszerűen egy ilyen típusú ember vagy.
2017. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha már 3 éve kitart melletted, akkor nem biztos nem zavarja a betegséged, hisz kezdettől fogva tudta. De ezt a gyengédség dolgot nem értem, hogy miért most nehezményezi, ha eddig nem zavarta.
2017. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mit jelent amúgy konkrétan nálad az, hogy "nekem kevésbé van igényem a gyengédségre, mint neki."?


Túl sok neked, hogy foglalkozik, időt töltene veled?


Hát, ha túl nagy a difi az igényeitek között, ő sem lesz veled boldog, mert ő meg igényelné a törődést.

2017. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne szedj mérgeket, gyakorolj változás irányába.

Ez változtatható.

Írj rám s segíthetek.

2017. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5# +1
2017. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!