Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar találkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni a szüleimmel?

Figyelt kérdés
3 hónapja járunk, azt mondja komolyan gondolja velem. Én már próbáltam utalni neki, hogy bemutatnám a szüleimnek, de mondta, hogy nem nagyon akar velük találkozni. Sőt, azt érzem rajta, hog a családjának se akar bemutatni. A legjobb barátjának már bemutatott, meg fogalkozik velem, jól megvagyunk, de valahogy mégsem akarja ezt a szintet meglépni. Tudnátok a tapasztalaitokkal segíteni? Fél, vagy csak nem gondolja elég komolyan?

2017. dec. 13. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem egyszer azért nem akartak otthon bemutatni, mert mint kiderült szerető voltam. De ez csak az én tapasztalatom, nem biztos hogy nálad is ez van
2017. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nem kerek.

Tuti nem szerető vagy?

2017. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak a saját szüleinek nem akarna bemutatni, akkor annyit gondolnék, hogy nem jó a viszony közöttük, vagy szégyelli őket. De ebben az esetben én nem gondolnám, hogy annyira komolyan gondolja veled. Csak egy saját tapasztalatot írok, de én 1 hét után lettem bemutatva, mint barátnő anno. Én anyukámnak páromat már a 2. találkozásunkkor bemutattam mikor jött értem. Szerintem ha valakivel hosszú távra tervezel, akkor teljesen természetes, hogy ezzel minden ismerőse tisztában van, és a szülei is. Na meg persze a te szüleid is.
2017. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam, de annyira fura, hogy a barátnőjénk hív, meg tudják otthon hogy velem jár. Csak ugye nem olyan egyszerű mert ők Pesten vannak, mi meg Gyöngyösön, az egyetem miatt. De hát volt már olyan hogy felmentem Pestre barátnőmhöz és akkor se mondta hogy na akkor menjek el hozzájk vagy valami
2017. dec. 13. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 1 hónap után már bőven bemutattam a párom a szülőknek. Volt amikor még annyi sem kellett. "azt MONDJA komolyan gondolja"... Nem sántít ez neked? H
2017. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem akart bemutatni anno a párja a családjának. Amikor rákérdeztem miért, azt mondta azért, mert idióták és égne az arca miattuk. Nem nyaggattam tovább. Aztán már pár hónap után elkerülhetetlen volt a találkozás és rájöttem, hogy tenyleg idióták és jobb volt őket nem ismerni.


Lehet nála is hasonló oka van.

2017. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha tehettem volna, én sem mutatom be a kedvesemet, mert a családom enyhén szólva is bunkó.


Mikor elmentünk, előtte már a sírás kerülgetett, és csak kicsit égettek le. Kevésbé, mint vártam, de így is olyanokat kérdezgettek, ami nem normális szerintem. Pl. eszek-e, nem terhes-e neki a természetem (wtf?), hogy tudok-e főzni, vagy csak mirelit kaját szolgálok fel. Védekezünk-e, mert nem akarják, hogy szüljek, stb.


Nagyon gáz volt, utána egy órán keresztül bőgtem, hogy lehetnek ekkora parasztok. Persze ő minden kérdésükre visszavágott, de nagyon ciki volt.

És azóta is, akárhányszor saládlátogatást teszünk, mindig! bahogatnak valamivel.


28n

2017. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 hónapja járogattok. Mégis minek mutatna be? Majd ha komolyabb lesz a kapcsolat akkor, de miért kell ezt siettetni???

Én akkor mutattam be a férjemet anno a családomnak, amikor már eljegyeztük egymást, és jobban örültem volna neki, ha ő sem visz bemutatni 2 hét után az anyjához, de akkor így jött ki a lépés, mert anyukájának is arra volt dolga amerre mi mentünk, és összefutottunk vele. Előre nem is tudtam amúgy, kész tények elé állított, aminek annyira nem örültem.

2017. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7.


Kérdés: Ha ilyenek, mi a bánatért mentek meglátogatni őket? De most komolyan....


Engem a sógornőm utál, egyszerűen nem vagyok neki szimpi. Megoldás= nem járok oda, ahol ő lakik, és meg van oldva. Már vagy 4 éve nem is láttam:) Ennyi.

2017. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!