Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mar ferfi barataim vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mar ferfi barataim vannak akkor miert kell a legrosszabbra gondolni?

Figyelt kérdés
A szerelmem azt feltetelezi,hogy mivel tul sokat vagyok a barataimmal,akik ferfiak. Ok talan felre ertik az egeszet es mast akarnak tolem legrosszabb esetben meg meg masok is azthiszik,hogy valamelyikukkel egyutt vagyok,holott nem! Mert mar van valakim es kulonben is,nekem ok csak a barataim. Miert olyan nehez ezt megerteni? Rosszul erzem magam egyenesen,ha a barataimmal vagyok. Mintha az rossz dolog lenne,hogy vannak ferfi barataim. Vagyis nekem csak ferfi barataim vannak. Oket regebb ota ismerem,nem ugy "szedtem" oket ossze innen onann. Az is fajo pont az egeszben,hogy a baratom is gaznak tartja ezt es ugyan mondtam neki,hogy bizzon bennem ez mindennek az alapillere. Oszinte vagyok hozza,nem hanyagoltam el,minden tokeletes akkor miert baj,ha massal is vagyok. Nem tudom,hogy masok mit gondolnak. Nem hiszem,hogy barki is azt gondolna,hogy valemelyik baratommal esetleg egyutt vagyok. Nyiltan mindenki elott felvallaltam a baratomat es nincsen rajta kivul senki mas. Akkor megis mi a franyaert baj ha a barataim..ferfiak? Es nem nok? Ha biszexualis lennek akkor no nemu barataim sem lehetnenek? Vagy mi? Nem feltekeny a baratom,nem errol lehet szo. Megis megkert,hogy valtoztassak par dolgon. Jogos ez? Nektek hogy esne az egesz? Mit gondoltok?
2017. dec. 13. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Kíváncsi lennék, te mit tennél, ha ő bratyizna csupa-csupa, saját értékelésed szerint hozzád képest "szebb" nőkkel, eljárna velük mindenhová, mindent megbeszélne velük...


Ha te is képes lennél/vagy ezt rezignáltan elviselni, csak akkor jogos lecseszni őt, ha nem így viseli a te kolbászfesztiváljaidat.


Mert oké, hogy benned megbízhat, de sok az olyan ellenkező nemű "naqy barátkozó" aki csak egy kitartó önjelölt Casanova, aki csak kihívásból is addig bohóckodik, amíg egyszer el nem gyengülsz... És mindenki elgyengül néha (más-más mértékben)

2017. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Mert a legtöbb ember korlátolt, és azt hiszik mindenki olyan ösztönlény mint ők, és az első adandó alkalommal lefekszik bárkivel.

Párommal mindkettőnknek van jópár nagyon jó ellentétes nemű barátja, soha nem volt ebből probléma. A barát nem véletlenül barát. Ahol megcsalás van, ott a kapcsolat már régen nem jó és nincs szerelem. Ennek pedig jóval a megcsalás előtt egyértelmű jelei vannak. Soha nem értjük párommal, hogy egyesek hogy tudnak ennyire gyerekesen hozzáállni ehhez a dologhoz. (Annyit még elmondanék, hogy mindig az a féltékenyebb fél, aki megcsalná a másikat).

2017. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Làtsz esélyt hogy dugj az egyikkel vagy nem?
2017. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Imádom, hogy a nők ezt sose értik.

Bezzeg egyszer menjen el egy férfi egy nővel..

Másrészt azért nem tetszik nekem, mert millió esetet láttam már, ahol ment a "csak barátok vagyunk" duma, aztán csak lefeküdtek.

2017. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vannak neki noi nemu baratai. Rengeteg no ismerose es olyan lanyok akikkel tartja a kapcsolatot. Joban maradt. Kit erdekel? Orulok neki,hogy masokkal is tud talalkozni es tartalmas idot eltolteni. Hogy zavarna mar,ha egy nalam "szebn" okosabb novel beszelget? Van neki jo par kollegaja akikrol meg meselni is szokott. Es nok! Egyaltalan nem zavar. Nem csak en vagyok ezen a ki###ott bolygon!


Tevhit,hogy a nok is feltekenykednek vagy feltekeny tipusabbak. Nekem az a tapasztalatom,hogy a ferfiak azok akik pl nem hisznek a ferfi no kozti baratsag ebbol adodoan remkepei vannak es paranoid viselkedes is jellemzi oket nem birnak mit kezdeni a feltekenysegukkel.


A ferfiak azok akik folytom azthiszik,hogy a parjuk majd minden hapekkal kufircolni fog. Magabol indul ki vagy mi a fene? Hogy o forditott esetben ezt tenne? Vagy ennyire nem bizik a masikban? Akkor meg minek van vele?


Es akkor azt a szovegem kapom. Hogy benned bizom,de bennuk nem. Ba@ki igy is ugy is rajtam csattan az ostor!!! Raadasul nem jogosan barmilyen szemszogbol is vizsgajuk a dolgot.


Miert baj ha masokkal is megtudom beszelni a dolgaim? Vagy ha nem csak a paromhoz tudok fordulni a bajaimmal? Ha masra is tamaszkodhatok es massal is ol erezhetem magam? Nem! Nem gyengulok el! Azert mert ferfiak a barataim? Les@om. Nem erdekel! Ferfiak es pont. Egyikukkel sem szeretnek viszonyt folytatni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017. dec. 14. 05:25
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
"A barátság férfi és nő között azoknak a házassága, akik nem hálhatnak egymással." Jules Renard
2017. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem ha valaki azt mondaná, hogy nem barátkozhatok ellenkező neműekkel, sőt, szakítsam meg az évtizedes barátságaimat, mert a kis önbizalomhiányos, korlátolt gyökérnek problémája van vele, addig is tartana az ismerkedés - azért nem mondok kapcsolatot, mert szerencsére ez már ismerkedéskor kiderül. Nem érdekel olyan emberek véleménye, akik a nemiszervet nézik a másikban, nem pedig az embert és bármilyen különbséget tesznek férfi-férfi, női-női vagy férfi-női barátság között, nem fogok szívni azért, mert szarul szocializálódtak.


A féltékenységnek, korlátozásnak nincs egy párkapcsolatban létjogosultsága, én sem vagyok féltékeny, nem zavar, ha vannak ellenkező nemű barátok, akikkel időt tölt az ember, ugyanis nem vagyok valami elcseszett komplexusgombóc. Fiatal tapasztalatlan koromban nagyon ráfáztam egy ilyen bizalmatlan emberrel, azóta messziről kerülöm a típust, még szerencsére, hogy nem csak ilyenek vannak, hanem rengeteg mentálisan ép férfi is létezik ezen a bolygón.

2017. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!