Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amerika-Magyarország távolság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerika-Magyarország távolság?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kivancsi aki ilyen vagy hasonlo cipoben jar mint en.

A baratom Amerikaba folytatja tanulmanyait (4evig lesz kinn ha minden jol megy) teli es nyari szunetben hazajar majd igy nyilvan csokken a 4ev.

Arra lennek kivancsi,hogy ki hogy birta ki azt hogy nincs honapokig testi kontakt csak beszelgetes?



2017. dec. 14. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:

biztos kilehet birni.

De dragam azt hiszed a 4 evet kibirjatok??

Ahogy lehetösege lesz lefekszik Amerikaba massal

eleg messze van h ne tudd meg!

A szived melyen te is tudod kar ezt eröltetni.

Bar te ismered a baratodat

2017. dec. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ezt bukni fogjátok.

a pasidnak nagy lesz a kísértés, gondolj bele, fél évig vagy 10 hónapig szex, intimitás nélkül mi lesz vele??

és ott sok izgalmas csaj veszi majd körül: rámenős, magabiztos amerikai lányok, egzotikus külsejű, gyönyörű hispánok, afroamerikaiak, és sok európai is.


egyet tehetsz: te is akasztasz le magadnak valahonnan amerikai ösztöndíjat vagy melót, és együtt vágtok neki.

2017. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nyilvan felek , de talan ha decembertol januarig itthon van es utana konkretan majdnem egesz nyaron akkor talan nagy baj nem lehet.

nekem egyenlore nem fordult meg a fejemben az hogy legyen inkabb vege. inkabb tapasztalatokra volnek kovancsi hogy ki hogyan veszelte at a nehez idoszakokat egy tavkapcsolatban

2017. dec. 14. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

őszintén, de őszintén!

szerinted januártól júniusig vagy júliusig kibírja baszás nélkül, kibírja csók nélkül, kibírja ölelés nélkül???


szerintem nem!


és teljesen érthető is egy egészséges, normális férfinél.


1 évig lehet kibírná, de 4 évig biztosan nem fogja.


Mission: Impossible!!!

2017. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.


Lehetetlen fenntartani egy távkapcsolatot úgy, hogy hat hónapig gyakorlatilag nem is látjátok egymást.


Én félév távkapcsolat UTÁN költöztem össze a kedvesemmel.

2017. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szorítok nektek, de az esély sajnos elég kevés külső szemmel nézve. de hátha, mindennap skype-olás, meg minden. hajrá, nehéz lesz, de ha ő az igazi akkor megéri sztem, de ezt csak te érezheted.
2017. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon necces hogy nem fog mukodni.

Nekem amerikai a felesegem de mikor megismertem utana nem lattam 6 honapig, aztan eltudott jonni hozzam 2 hetre, majd 6 honapig ismet nem lattuk egymast es legkozelebb mar 2 honapig volt nalam.

Utana koltoztunk ossze mert anyagilag is megterhelo a sok utazas es en fel evig gyujtottem volna hogy meglatogassam, majd 0 forinttal tertem volna haza.

2018. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!