Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eroszakkal fekudt le velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sakuragirl95 kérdése:

Eroszakkal fekudt le velem a ferjem 2x is es masodjara fenyegetessel kenyszeritett hogy elvezzem. Mit kene tegyek vagy mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
22 eves no vagyok fel eve hazas, evek ota ismerem a parom de a hazassag ota elhidegult tolem es mostman ugy erzem en is hogy nincs erom ehez, belefaradtam.

2017. dec. 14. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
:( Hogy lehet így bánni egy nővel?
2017. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Pakolj aztán menj el. Most.

Milyen más lehetőségre gondoltál?

2017. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sok mindenre gondoltam, azt mondta hogy tobbet nem teszi meg es nem tudom hogy higyek e neki, ugy beszeltuk hogy van meg egy eselye es hogy varok egy kicsit meg hogy meglassam megtudom e meg szeretni, de az egesz nagyon nehez
2017. dec. 14. 19:00
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi. De téged se az eszedért szeret a férjed. Ha annyira nem tetszene, vállnál, távoltartási végzés, feljelentés. Stb. :)
2017. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
Hány éves a férjed?
2017. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem egyszer történt meg, hanem kétszer.

Innentől nem hihető, hogy többé nem fordul elő.

2. Másodszor arra is kényszerített, hogy "élvezd". Egyre durvább: ez se a megbánás jele! Viszont előre vetíti, hogy máskor mire számíthatsz.

3. Soha az életben többet nem fogod élvezni vele a szexet. Ezt ugye tudod?

4. Kérdés: mit tennél, ha egy idegen megerőszakolt?

A legjobb esetben látlelet, feljelentés, és börtönbe kerül.

Gondolod, hogy ha a férjed erőszakol meg, akkor nem ez lenne a helyes lépés?


Tippelek: nincs senkid, nincs normális fizetésed, nem tudsz menni sehova. Legfeljebb az utcára.

Ha eltaláltam: szerinted mi fogja visszatartani a férjed, hogy innentől rendszeresen megerőszakoljon? Csupán azért, mert ő is tudja, hogy nem tudsz elmenni sehova.

Addig húzz el onnan BÁRHOVA, amíg nincs gyereked!

2017. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
"masodjara fenyegetessel kenyszeritett hogy elvezzem" Azért ennél érdekelne, hogy mi is történt? Pl: Pofánváglak ha most nem élvezel el .......amire föl te: Hu-hu-hu-hudejo?
2017. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Előttem íróknak igazuk van. Mire vársz és mégis mit kellene tenned? Ha egyszer ilyen megalázó esetben van részed, akkor nem fogsz tudni már rá férfiként nézni. Ilyet mondani, hogy élvezd, hât ez elég durva. Sajnálom, de elég rosszul ismered.
2017. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát én is elég pipa lennék, ha fél év házasság után a feleségem még nem lenne terhes.
2017. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Lenne hova menyek van munkam amit szeretek csak mar tobb mint 7eve vele vagyok es lehet hogy nem tudok mar ugy nezni ra de rengeteg minden hozza kot es tudom hogy szeret probal megvaltozni bar nem tudom hogy megvaltozik e ez az erzes iranta amit erzek.

A ferjem 25 eves.

Azzal fenyegetett hogy belem elvez ha nem csinalok ugy mint maskor, ha nem teszek ugy mint maskor, lehet hogy ez rohejes valakinek de nem szeretnek egy ilyen kapcsolatba egy gyereket belekeverni.

2017. dec. 14. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!