Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, mindketten dolgozunk. Megbeszéltük, hogy a karácsony miatt nem költekezünk ebben a hónapban. De én mégis vettem egy drága sampont, mert 50% kuponom volt rá (így volt 3 ezer forint). Eltettem a táskámba, mert nem akartam veszekedést. Erre később a párom titokban kutakodott a táskámba amikor nem figyeltem és elkezdett veszekedni velem amiért megvettem... Jogos volt szerintetek?
2017. dec. 14. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Elég beteg, hogy a táskádban kutakodik. Az a ki akasztó inkább.
2017. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bad G-Sus ***** válasza:
100%
fő a bizalom, ja nem
2017. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azt te tudod hogy a ti keretetekhez képest 3000 Ft költekezésnek számít-e, vagy nem. Talán az sem mindegy hogy azért drága mert valami top márkás cucc, vagy mert valami konkrét problémát, nehézséget kezel ami miatt nem jó neked bármilyen sampon, csak ez a konkrét szuperhidratáló/korpásodás elleni/hajdúsító.

Ettől függetlenül borzasztó a kapcsolatotok dinamikája ha te dugdosod a cuccaid ő meg kutat a táskádban és előbb ordít ha talál valamit, mint kérdez. Utoljára 16 éves koromban volt ilyen anyámmal meg a cigisdobozommal, amikor hülye lázadó kamasz voltam.

2017. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt igen de kutakodni a màsik tàskàjàban nem illik és ez azt sugallja hogy nem bízik meg benned attolfüggetlenül hogy ti ezt a dolgot megbeszêltétek.
2017. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Pro:

Ha megbeszéltétek, hogy nem költekeztek, akkor miért költekeztél mégis? (csak költői kérdés, én is ezt tettem volna, hiszen bármilyen is az anyagi helyzet, egy kis jelképes vagy épp hasznos kis vackot mindenképp vettem volna én is) Ebben az esetben viszont a másik félben egyből az ugrik be, hogy akkor most neki is "illik" venni valamit és lehet hogy még ez a kis 2-3ezer ft kiadás sem hiányzik neki.Ilyenkor hiába bizonygatja az ember hogy deeeeédesemnemkellvennedsemmit stb, a másikban egy kellemetlen ellenérzés születik, hogy ő nem vett vagy épp emiatt kell vennie valamit.


Kontra:

Az hogy kupászkodik a táskádban titokban, szerintem sokkal komolyabb problémákra utal, mint egy jelentéktelen kis sampon megvétele...

2017. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kutatok a másik táskájában. A sampon és költés.. ha kellett a sampon gyakorlatilag mindegy hogy ma vagy 3 hét múlva veszitek meg tehat ebből hisztit csinálni felesleges
2017. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6000es sampon?? Ha nem eü okokból kell akkor felénk luxus . Okés neked 3000volt.

Szerintem te is patáriáznál ha a pasi 3000et költ a hobbijára. Hangsúlyozom az eü okot. Akkor viszont olyan mintha gyógyszert vennél azért meg nem szólhat

2017. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 és #7! Aranybányák vagytok akkor is ha ilyen szavak nincsenek is: kupászkodik és patáriáz. Honnan szedtétek ezeket?
2017. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben megbeszéltétek, hogy nem költekeztek, jogosan, de! nem mindegy, hogyan próbálja megbeszélni veled és valóban szükség volt-e erre a samponra eü okokból.


*patáLiázni

*kupászkodni, én is szoktam ezeket használni.

2017. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lol, az egyik nem tartja a szavát és eldugja a cuccot, ergo hazudik és átveri a másikat, a másik meg kutakodik és cirkuszol. valamit valamiért, mindketten ffejek vagytok.
2017. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!