Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szívem szerint elhagynám.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most volt egy éve, hogy együtt vagyunk.

Van egy két hónapos babánk, akit a világon a legjobban szeretek. Az elején még úgy gondoltam, hogy ez a kapcsolat működhet, de aztán ahogy egyre jobban megismertem, elkezdett idegesíteni, idióta szokásai vannak, azokra inkább nem térek ki..

A babával nem foglalkozik, hárman élünk. Bár apró dolgokban segít, de a pici körül egyáltalán semmiben, mivel soha nem volt baba közelben.

Kiborít, idegesít, nem bírom elviselni..

A gyerek miatt vele maradni hülyeség, ezt tudom..

Viszont egyelőre nem tudnék máshova menni, csak anyámhoz.

Ti mit tennétek? Negatív kommentelők kíméljenek, és ne hülyézzetek le, életem legjobb döntése volt, hogy anyává váltam. Csak az apja egy barom.



2017. dec. 15. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, amikor az ember lánya az anyaság mellett dönt, és ha FELELŐSEN fönt, akkor igenis NEM elhanyagolható tényező, ha az apa egy barom.


mert egy gyereknek ELÉG JÓ apára van szüksége, tökéletes nincs, de elég jó van, és ezt te nem tudod biztosítani a gyereked számára.


az apa kivonása a képből egy örök hiátust fog jelenteni a gyerek számára, de ha rosszul működtök együtt, és együtt maradtunk, ugyanúgy sérülhet.


magyarán mielőtt az ember lánya beenged valakit a lába közé, hogy általa NAGY MAGYAR ANYA váljon belőle, szánjon elég időt a férfi megismerésére, mert minden szar döntésed levét a gyereked fogja meginni, nem csak te.

2017. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

Az egyértelmű, hogy nem szereted. Pont ennek a jele, hogy idegesít.

Viszont az, hogy a picibabával még nem foglalkozik, az természetes. Többször is láttam testközelből, ill. nálunk is. 1 éves volt a gyerek, mikor úgy egy férfi, (az apák:-)) tudtak vele bátran, érdemben törődni, igazán vicceskedni, magával vinni csak a boltba, vagy játszóra, ha jó idő volt. Előtte egy férfi egy csecsemővel természetes, hogy nem tud mit kezdeni.

Ha tudnád még szeretni, akár, mint embert, akkor kedvesen, te bevezethetnéd az otthoni teendőkbe: fürdetés pl. elsőre csak ennyi.

De annyira szörnyen írsz róla, hogy lehet, vele teszel jót, ha szétmentek.

Mondjuk a gyerekhez talán akkor is fog ragaszkodni, így a bevonás mindenképpen szükséges volna.

Tesze-tosza, vagy semmirekellő, vagy mit utálsz benne ennyire?

2017. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
javítom: felelősen DÖNT...
2017. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem reszletezted nagyon, de nekem ugy tunik egy masik pasi se biztos hogy jobb lenne neked
2017. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"aztán ahogy egyre jobban megismertem"


Mennyi ideje vagytok együtt? Mennyi ideje éltek együtt?


Van annyi bevételed, hogy mindent biztosítani tudj magadnak és a picinek?


Nem ítéllek el, meg egyébként senkit sem, nem vagyok/voltam más helyében, így nem tudom, milyen lehet.


Anyukáddal milyen a viszonyod?


Mérlegelni kell, melyik megoldás jobb. Pozitívumokkal, negatívumokkal.


Lehet, most még mindegy, mert pici, de egy gyereknek sem jó olyan környezetben felnőni, hogy a szülei kb ki nem állják egymást. Megérzi.

2017. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem o nem dontott az anyasag mellett, mar csak a szamokat nezve, hanem valami felcsinalta es rafogtak, hogy akkor mi mostmar egy par vagyunk.

Nem is irok semmit.

2017. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Valaki*

Bocs

2017. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Fogod magad és a gyereked és mentek az anyádhoz. Aztán összekapod magad, keresel munkát, ha kell akkor lakást, és felneveled egyedül, ha már egyszer vállaltad.

Erősen az az érzésem, hogy az apja nem is akarta, csak kényszerből vagytok együtt.

Megpróbáltad, nem működik, ne erőltesd. Ennyi volt.

2017. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#2es nincs igazad. Az apukák is ugyanúgy tudnak foglalkozni a pici babával. A szoptatáson kívül ők is MINDENT ugyanolyan jól meg tudnak csinálni, mint az anyák. Csak ki kell adnunk a kezünkből a babát. Mind a két babánkat már 2-3 napos korában plelenkázta, ringatta a férjem. Mind a kettő imádott Apa mellkasán aludni. Szerintem ez lenne a normális. Kérdező, ha ennyire nem szereted a párodat, akkor szakíts vele. Nem a híd alá kell menned, és nem is anyaotthonba, hanem mehetsz az anyukádhoz.
2017. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Együtt voltunk már előtte, nem vagyok útszéli, hogy bárkivel össze feküdjek! Ezt kikérem magamnak.

Nem hallottatok olyanról még ugye, hogy egyszerűen egy kapcsolat nem működik? Amikor már jobban megismeritek a másikat.

Még anyatejem sincs, konkrétan éheztem a szülés után itthon, mert még főzni se tud, nekem meg nem volt időm a pici mellett.

Természetesen az apjától sose tiltanám el, de én nem szeretnék, nem tudok együtt élni vele.

2017. dec. 15. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!