Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hibái vannak a párodnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hibái vannak a párodnak?

Figyelt kérdés
Milyen hibái vannak amit elviselsz ami ellenére mégis kitartasz mellette?

2017. dec. 16. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Túlzott önállóssàg maximalizmus vicceltem hogy hiba de emiatt vagyunk egyedül mindig
2017. dec. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fillérb*szó, önző.
2017. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogpiszkáló mániás, nincs a lakásnak olyan pontja ahol ne lehetne találni.


Naponta 1x ritkábban 2x eszik ami nála rendes rituálé és egy egy étkezés alaphangon másfél óra.A múltkor figyeltem titokban, megszámoltam minden falatot 30x megrág de nem tudatosan.Néha bosszantó mikor fel kéne pörögni.


Ezek mellett ezer jó tulajdonsága van, imádom és ő is engem.

2017. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 as ez tenyleg bosszanto lehet:D
2017. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sz...rik a fejemre,de nem sokáig fogom ezt elviselni!
2017. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha a szívére vesz dolgokat - ez nem probléma, csak zavaró, mikor akaratlanul megbántom. Jó, ez az előző kapcsolatáól ered, mert ott az exe leszarta sokszor, meg nem hallgatta meg, vagy tök hűvös volt vele - és fejlődik ő is, én is a "probléma" kezelésében.


Ezen kívül semmi, minden gondunkat megbeszéljük és folyamatosan fejlődünk, csiszolódunk egymáshoz.

2017. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3mas XD XD
2017. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!