Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok erre?

Figyelt kérdés
Megismertek valakit,aki egy rossz kapcsolatban van.Köztetek kezdenek érzelmek kialakulni,a rossz kapcsolata az illetőnek a szakítás felé halad.Mikor megtörténne a szakítás,az illető párja kitalálja hogy még utoljára egyszer próbálják meg helyrehozni a dolgokat.Persze közben te minden történésről tudsz,mert elmeséli neked,ráadásul azt szeretné ha te ugyanúgy megmaradnál.Hogy reagálnál ilyen esetben ? Mert ez így szerintem elég megalázó helyzet.
2017. dec. 16. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Döntse el, hogy helyrehozza vagy újat kezd. Bármit is dönt,fogadd el.

De ha nem dönt, hagyd őt. Vagy keres, vagy nem. Meglátod, mit akarsz majd.

2017. dec. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hasonló történt már velem is, és nem ismerkednék soha többé olyannal, akinek van valakije. Csak fájdalmat szül. Hiába szakít a párjával, ha utána még ott lesz benne az utána maradt élmény, ha nem tudta magát még túltenni rajta. Ez később az új kapcsolat rovására is mehet.

Én össze se jöttem a lánnyal, de még mindig nem tudtam túltenni magam rajta, még mindig nem tudnék mással ismerkedni olyan szinten, ahogy vele tettem. Nem is tudom, mikor tudok majd. Ebből kiindulva pedig mi lett volna, ha össze is jövünk? Sokkal nagyobb fájdalom. Ezért se fogok soha többé kikezdeni olyannal, akinek foglalt a szíve.

2017. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki rossz kapcsolatban van, majd rajossz. De persze mindig van ra ok h benne is maradjon, de azert a szereto is kene.

Tiszta helyzetbol szuletnek a legszebb szerelmek, minden mas csak szajtepes, gyotrodes es idohuzas. Lehet h rossz a kapcsolata, lehet h jo de masra is vagyik, lehet h a parja akar javitani,lehet h behazudja neked ezt h vele maradj es idot nyerjen,sokszor halal normalis kapcsban el es a parja nem is tud arrol h baj van, ha nem a parja akkor a gyerekek miatt marad a kapcsolataban stb.

Tiszta egyenes ember nem tosz felre hanem vagy megmenti a kapcsolatat, vagy elengedi es utana lep ujba. Atfedesek vegeredmenye elore meg nem josolhato.

2017. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Mit vartal attol, aki egyreszt ilyen kapcsolatfuggo meg masreszt ilyen gerinctelen? Hogy majd pont veled szemben fogja becsuletesen intezni a dolgait? :")
2017. dec. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy anyáddal szórakozzál. Ez vicc. Amíg nincs ló, jó a szamár is? Hogyne...
2017. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez nálam aranyszabály, hogy senki után nem leszek második.
2017. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bele sem keverednék,aláztak már meg eleget.
2017. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból nem barmolnék szét egy kapcsolatot, továbbá nem jönnék össze olyannal, akinek párja van, mert aljas szmétség.
2017. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!