Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal vagyok kiakadva, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok kiakadva, mert más lánnyal levelezik?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép dolog, de a múltkor a barátom nem lépett ki a Facebookról és láttam, hogy egy ismeretlen lánnyal levelezik. Kb 2-3 napja írhattak egymásnak, ahol a lány olyanokat írt a barátomnak, hogy szerelmem, szívecskéket küldtek egymásnak, a barátom kicsimnek meg szépségemnek hívta a lányt. Meg meztelen képet küldött a lány. Ezen kívül a barátom olyan dolgokat mesélt el a lánynak amikor privát dolgok és nem egy idegenre tartoznak, főleg akit sose látott.

Sírógörcsöt kaptam. Nincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk, de nem is közölte a lánnyal, hogy foglalt. Amikor kérdőre vontam, annyit mondott, hogy a csajt csak szívatják a barátaival, mert, hogy nekik is ilyeneket ír..

Úgy érzem, hogy nem tudok benne megbízni már, főleg, hogy még mindig beszélnek..

22L


2017. dec. 16. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Igen, mostantol olyan pasival kell lenned aki megcsal teged.
2017. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen el ne hidd! Jogosan aggódsz.

Az ilyen férfiakat azonnal hajtsd el akkor kevésbé fogsz sérülni!

Ilyet szivatásból nem csinálunk, aki esetleg mégis az nagyon beteg ember!!!

2017. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Téged jól palira lehet venni. A barátod úgy tűnik gerinctelen
2017. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkező neművel beszélgetni simán lehet, na de vannak határok.

Szívecskék, szerelmem, szépsége, meztelen kép, olyan dolgok elmondása, amik nem tartoznak rá...nem. Ezek nem férnek bele.


Dobd ki, bármilyen indokból is csinálta ezeket.

2017. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan vagy kiakadva. Zárd le a kapcsolatod ezzel a sráccal!
2017. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiakadni kell, hanem otthagyni a fszba
2017. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiakadni kell hanem tovább lépni, nem vagytok házasok, nincs közös gyereketek semmi értelme nincs olyannal foglalkozni aki megcsal, ez jobb nem lesz maximum rosszabb.
2017. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Aha. Viccelnek.. :D


Talán ráírhatnál egy akkountról álnéven vag valakit megkérnél


De mivel 90% hoy szélhmos a gyerek és más csajokkal flörtöl így megelőzőcsapást mérnék rá.


"...Takarodj!


F30

2017. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

nálunk is ez volt.

véletlenül nem azt mondta ennek a csajnak, hogy rossz veled a kapcsolat, és nem boldog veled?

vagy meg se mondta, h. a világon vagy.

velem 1 évig csinálta ezt egy faszi a nője mellett, csetelések, akár éjjel is, rengeteg mail.

meztelen képek és szexcset nem volt, de érzelmi dolgok igen, és ő is kiadta a kapcsolatukat.

ez érzelmi megcsalásnak számít.

szerintem dobd ki, nem tisztel téged.

és csak szívatta ezt a másik lányt, az sem menti fel, mert azt mutatja, mekkora gerinctelen állat, hogy neki ez belefér, hogy bnője mellett más nőket szédít.

dobd ki, jobbat érdemelsz.

de előtte szívasd meg, reklámozd minden közös ismerősötöknek, h. mit tett, és mekkora seeggfej.

2017. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

" hogy a csajt csak szívatják a barátaival, "


El ne hidd!

2017. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!