Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök nem lenne hajlandó elhagyni a lakást? Úgy értem egész nap otthon tesped?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4 éve együtt vagyunk de ezekszerint nem passzolunk. Ő egyszerűen képtelen bármiféle kompromisszumra, ha tehetnék otthon ülne hetekig és ki sem mozdulna, sorozatokat nézne, gépezne meg még ki tudja mi "érdekeset". Rengeteget vitázunk emiatt mert szerinte én idegesítő vagyok és folyton menni akarnék mindenhova ő meg ezt nem érti. De ezt úgy kell elképzelni, hogy mivel együtt élünk a bevásárlásokat is én intézem egyedül 99%-ban mert oda sem képes eljönni. Ha mégis eljön előtte azt mondja "jó de akkor 1 hétig befogod" "jó de akkor mindent megkapok amit szeretnék ha már eljövök". És az olyanok, hogy megígéri hogy eljön velem például karácsonyi vásárra aztán persze lemondja. Aztán másnapra megígéri és megint lemondja és még kiderül, hogy én vagyok a hülye aki nincs rá tekintettel. Még valami fancy helyre sem hajlandó eljönni komolyan mondom hihetetlen. Itthon "van" sz*rt se csinál ennyiből áll az élete meg néha bemegy órákra mert egyetemista. Én ezt már nem bírom. Miatta költöztem ide még 1,5 éve és senkit nem ismerek itt, max pár embert néha velük el tudok menni de ez édeskevés. De ha szórakozni megyek el nélküle azért is megszól, de eljönni már nem lenne hajlandó sőt ha elutazok azt sem szereti igyekszik keresztbe tenni olyankor vagy hisztizik, hogy rossz neki egyedül.

Nem volt mindig ilyen nyilván, azóta van ez hogy összeköltöztünk.


2017. dec. 16. 16:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy otthon sem tart rendet. Szinte nekem kell mindent elvégeznem ha nem akarok disznóólban élni. Ezeket muszáj volt kiírnom magamból.
2017. dec. 16. 16:36
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Én dobnám... Ha ennyire nem passzol az életviteletek az hosszútávon egyikőtöknek se lesz jó.
2017. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

És már 4 éve együtt vagytok??? :O Hogy bírtad ki eddig?

Szakíts és menekülj, ezt nőként mondom.


Felháborító ez a hozzáállása: "jó de akkor 1 hétig befogod"


Az ilyen nőszemélyre nagyon ráférne már egy kis verés, hogy észbe kapjon, hogy mégis, mit képzel magáról!

2017. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

A leírásod alapján úgy élsz, mint egy átlag magyar háziasszony. Férj: sör, híradó, meccs, tespedés.


Én ismerek egy párt, akik tök így élnek, csak ott mindketten ilyenek. Tespedés, sorozatnézés, gépezés, zabálás.


Valóban nem illetek össze, ha neked ez nem jó, ki kell lépned ebből a kapcsolatból.

2017. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Vásárlás, rendrakás nem csak a te feladatod, nem vagy a házvezetője. Ezt nyugodtan lehet vele tisztázni és megmondani, hogy aranyom ez nem mehet így a végtelenségig ha együtt lakunk akkor munkamegosztás van.


A kimozdulás szórakozási célzattal már más mese, mert ha nincs igénye rá akkor nincs igénye rá, ugyanakkor ha régebben nem ilyen volt akkor talán érdemes lenne elgondolkozni, hogy mi változott, mert nem biztos, hogy tényleg annyira jól elvan otthon mint az ő állítja. (lehet neki sincsenek ott barátai, vagy épp az egyetemet nem élvezi annyira)

2017. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Miért kéne ezért megverni? Elég kidobni a francba.
2017. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy van alami dilije, én kideríteném az igazi okát (nem feltétlenül az igazi okát mondja el), aztán onnan döntenék, négy évig csak kibírtátok egymást valahogy. Viszont ha nem ilyen volt mindig, inkább valami szorongásra, depresszióra utal, azt tárnám fel legelőször. Ha viszont nem hajlandó változni, és ez neki jó, hagynám, mert az hoszűtávon nem működik.
2017. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Alapvetően azt mondanám, hogy egyik életvitel sem jobb vagy rosszabb, mindenkinek más az izgalmas. Persze az ő életvitele kicsit szélsőségesebb, mint kéne ebben egyetétek. Itt a probléma tényleg csak annyi, hogy nem passzoltok össze. (Nyilván a takarítást meg a lustaságát kivéve). Szerintem ezen nem fog változtatni és nem igazán van így jövőtök. Például gondolj arra ha majd gyereketek lesz. Te elviszed kirándulni, szórakozni, fagyizni, ő meg ül otthon?
2017. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Én dobnám, undorító. Ja és előtte még egy hétig "kínoznám" nem vásárolnék be, had éhezzen, majd akkor kimozdul, egy egeret is bevinnék, de a cuccai közé ugy hogy lássa, tuti azt mondaná csináljak neki valamit, én meg csak annyit mondanék hogy hát bocs te nem takarítasz, undorító ahogy élsz, ezért költözött be hozzád az a kisállat, tegyél érte, és akkor majd nem lesz kis kedvenc.
2017. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Két dologra gondolnék! 3lesz belőle.

Első régen is voltak ilyen asszonyok! Legendák voltak , hogy a lány férjhez megy lusta asszony lesz a lagzi után!..Ilyenkor az anyós vagy a férj helyre tette.Mindig a fiúsházhoz ment a lány!

Komolyabban...tömegfóbia?? Vagy rossz emlékek. Csak otthon érzi magát biztonságban.

Harmadik ok: a szüleit mennyire ismered? Anyukája is ilyen vagy épp ellenkezőleg. Durva de igaz példa, hajtott rám egy lány ő bele betegedett lelkileg, hogy az anyukájának vannak konyhai elvárásai vele szemben. Arra gondolok , lehet a barátnődet hajszolták, hogy jó háziasszony legyen belőle amit traumaként élt meg. Pl becsmérelték ahogy takarìt.

De lehet az is otthon kinyalták az seggìt. 1000%hogy anyukája szélsőséges viselkedése a gond. Vagy ezt a példát látta, vagy tanúljál csak kislányom majd én takarìtok vagy hajtás/becsmérlés!

2017. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!