Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan lusta a barátom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan lusta a barátom! Ez jellemző manapság?

Figyelt kérdés
Párom 25 éves, munka mellett rengeteg szabadidővel, sok-sok szabadnappal. 12 órát dolgozik nappal ,utána másnap tizenkettőt éjszaka, ez után 2 nap szünet jön. Az a helyzet, hogy ezt a 2 szabadnapot szinte kivétel nélkül végigfekszi. Én is dolgozom iskola mellett, sokszor nulla szabadidőm van, mégis jó lenne nem egész álló nap az ágyban feküdni és filmezni, nem nagyon bírom ezt elviselni. Már beszéltem vele erről, de ő azt mondta, hogy ilyen ( pedig mikor megismertem, nagyon szeretett eljárni, jobban, mint én! ) és nem fog változni senki kedvéért. Elhiszem, hogy éjszakás után elfárad, én is csináltam, de sosem feküdtem 2 napot utána, szerintem ez hatalmas luxus! De egyébként aggódom is érte valamilyen szinten, rengeteget alszik, de nem megy el semmilyen kivizsgálásra. Más barátja is ilyen makacs és lusta? 25 évesen úgy él, mint egy öregapó.
2017. dec. 16. 19:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Igen, jól látod, lusta, de nem kicsit. Így dolgoztam évtizedekig, de mellé simán volt egy másik, majdnem teljes állásom. Pedig én is lusta természetű vagyok. A párom is ilyen beosztásba dolgozik és van egy másik teljes állása is.
2017. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

Napi 16-18 órát dolgozom, nem ritkán 5-6 napig zsinórban.

Gyakran lustának tartom magam mert mire hazaérek, abban az 1-2 óra szabadidőmben már gyakran nincs kedvem mosogatni, de rájöttem, hogy valójában csak fáradt vagyok.

2017. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%

#12

Miért, szerinted mennyi időt lógok itt? Az, hogy a kevés szabadnapomon fent vagyok meg estefelé amikor hazaérek és mielőtt elmegyek aludni?

Megsúgom, ma is reggel 4-től dolgoztam és fél órája sem értem haza.

De nem fogok egy idiótának magyarázkodni, bocs.

2017. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

ez ilyen élet és ember ellenes,biológiai ritmus felrúgó időbeosztás és a munkahossz is sok.

szerintem logikus,hogy ilyen szinten kicsinálja.

így belegondolva én sem lennek sokkal másabb ilyen szopatás után.

ez az egyszer reggel,egyszer este téma teljesen kiveszi az életből az alap ritmust,maximalizálja a stresszt és beáll egy ilyen túlélő üzemmódra.

a stressz ellen meg alvással,vagy teljes leeresztésben fekvéssel lehet a legjobban védekezni.

egyik haverom 2 év ilyen munkabeosztás után ideg összeroppanást kapott,annyira nem feküdt neki,de mégis erőltette.

szóval szerintem ezek alapján nem lusta csak ki van csinálva.

2017. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

Te hülye vagy?!


Anya is 12 órás váltásokkal dolgozott, és a kétnapos szünetből egyet bizony 90%-ban aludta.


Dolgoztál te már 12 ór nappal, majd 12 éjszaka SOKÁIG?!

Egy hónap lószar, azt meg sem érzed, de ha évekig nyomod, akkor mit vársz?!


Szállj le a földre, hercegnő, és nézz szét a világban, mert te valami álomban élsz!

2017. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Dolgoztam kemèny fizikai munkát 2x12 nappal 2x12 éjszak 4szabad hónapokig csináltam 25 voltam de bîrtam nem volt gondom. A 4szabadból 2 őt aktìv voltam kertèszkedtem csajoztam ....Sőt voltam 8órásba rövidváltáson is reggel 6kor haza 14:00kezdtem.
2017. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon emberfüggő. Amit írtál, az nálunk, négyes túrnak volt nevezve és ez volt a legjobb beosztás. Én, akár 12-24-48 órát is vezettem egy huzamba, csak ne kelljen minden reggel felkelni hétköznap. Kollégák között jellemző volt, éjszakás előt maszek, éjszakás után maszek és szabadnapon is. Na és nem pár nap, hanem hosszú éveken át.
2017. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is hasonló beosztásban dolgoztam szállodai recepciósként: 2 nap nappal (06:00-18:00), 2 nap éjjel (18:00-06:00), 4 nap szünet. Mondanom se kell, a 4 nap szünetben 12 órákat aludtam. Az éjszakás műszak engem borzasztóan felborított. Egy évig bírtam, utána inkább elkezdtem mást tanulni. És megfogadtam, hogy soha többé nem fogok éjszakázni. Részben az állandó fáradtság tette tönkre a 4,5 évig tartó kapcsolatomat. Mire felmondtam, már szakított. Ne ess az én hibámba. Toleráld jobban, nem mindenkinek bírja jól a szervezete.

21N

2017. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Te lehet, hogy bírtad addig amíg csináltad kérdező, de ő láthatóan nem. Én alapjáraton csak 8 órában vagyok, néha 16-ozni kell, de folyamatos műszak. Pár évig nekem sem volt vele gondom, de érzem magamon, hogy így hosszú távon fárasztó. Nem embernek találták ki ezeket a beosztásokat.

31/f

2017. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!