Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a férjeteket/párotokat meglátnátok facebookon egy képen amin 2 sráccal meg egy csajjal vigyorog es a csajon az a sapka van, amit pár napja együtt vettetek neki?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Miért van a csaj fején a sapkád?"
2017. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Azt, hogy jól érezte magát, jó neki.


viszont az én párom, exeim nem lennének olyan fegmák, nemtörődömök, hogy kiengedjenek egy kompromitáló képet ha ppen csalnának,szóval ilenre nem godolnék, max az 1 mpben.

2017. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen, csak a sapkát nem en vettem neki, de akkor eléggé kiakadtam a dolgon, hogy végülis miert is van egy számomra idegen lányon a sapkaja.

Viszont, mostani eszemmel végiggondolva mar nem csinalnek belőle ügyet, vannak ilyen lányok, Sot buliban előfordul hogy egy kép erejeig kolcsonkerem a másik sapkajat ha tetszik. Szerintem jobb ha meg sem emlited, maximum akkor ha tényleg nem hagy nyugodni, kérdezz ra normálisan miert volt rajta a sapka. De tényleg nem kell nagy ügyet csinálni belőle, anno az exem sem értette, hogy en miert akadtam fent ezen...

2017. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom. Hat en kiakadtam,mert par hete egy masik csajnak irogatott,h


“Hey drinks?;-)”


Aztan par ora mulva


“How are you hun?”


Ez szerintetek felreertheto?

2017. dec. 16. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Így önmagában a sapkás dolog még talán elmegy,a másoknak való jópofizás,írogatás,becézgetés már gázabb.Én azért figyelnék rá.
2017. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolso,en is igy gondolom.

Tul sok a veletlen meg az h en ertem felre..

2017. dec. 16. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
olyan túl sok érzelem nem köti (már?) hozzád.
2017. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem se,csak lehet o sem akarja bevallani maganak.. vagy csak a gyerek miatt.
2017. dec. 16. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
wow, gyerek is van és partyzni jár idegen csajokkal? 😕
2017. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, egy masfel eves..
2017. dec. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!