Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami meglepetes otlet?

Figyelt kérdés

A baratnomel nagyon osszevesztunk ma anyira h vegul szakitas lett a vege.

Szeretnk neki egy romantikus meglepetest amivel betudom bizonyitani neki hogy csak o kell nekem es hogy szeretem.

Nem vagyok egy romonatikus tipus es ezt hianyolta is a kapcsolatbol.

Valami ojasmit szeretnek amivel letudom venni a labarol .Megha megse bocsajt egybol legyen egy piros pont nalla.


2017. dec. 16. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Viragfutaros viragkuldes?
2017. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírási szótárat olvassátok el végig romantikusan együtt.
2017. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
K... Be 2.
2017. dec. 16. 22:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Valami tobb kell a viragnal 1-es meg valami kell a virag melle
2017. dec. 16. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok mit!De elég gáz,hogy szerinted úgy kell írni az olyasmit,hogy ojasmit.
2017. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mérget iszol, majd egy ismerősöd ebből könyvet ír, az elég romantikus lesz.
2017. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ő kell és senki más akkor megkérhetnéd a kezét mondjuk. Azzal tényleg bizonyítod, hogy csak ő kell. Bár van akinél ettől függetlenül kell több nő is.
2017. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is helyesírási szótár kellene :D hogy egy kicsit okosabbnak tűnj :D

Nah jó... amúgy a virág valóban kevés... az olyan gagyi, max hozzád vágja, ha nagyon megbántottad. Gondoltam ékszerre, de ne akard ezekkel megvenni őt.

Inkább hívd el valahová kajálni, vagy valahová, ami élményt nyújt kettőtöknek, de ne mozi :D hanem pl egy érdekes múzeum, vagy bármi, állatkert, ahol kikapcsolódtok, nézelődtök együtt..

Valaki írta, hogy kérd meg a kezét. Szerintem ne. Ha szakítottatok, valószínű, hogy egy randi hatásosabb lenne, hogy újra egymásra találjatok...ellenben az eljegyzés eléggé taszító lehet számára és ha szakított veled, nem az lesz az első gondolata, hogy igent mondjon!

Sok sikert!

25N

2017. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!