Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne, hogy két lányt is szédített, még a kapcsolatotok elején. ezen kívül, ha iszik nem tudja a határokat és szégyen ahogy ilyenkor viselkedik. Nem rendszeresen iszik csak egy hónapban kb 1-2x. Viszont fél éve bizonyítja, hogy befejezte, de már félsz hinni neki. Megpróbálnál hinni neki vagy elhagynád?

2017. dec. 16. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

" csak egy hónapban kb 1-2x."


Csak????

2017. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Mióta tart a kapcsolat?

Természetes,hogy féltékeny vagy,de téged választott,ill vállalt fel.

Csendesen figyelj a tetteire,és úgy is megérzed,ha nem ő az igazi

2017. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Találsz jobbat!
2017. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt ezeken kívül minden jó és nagyon tartalmas a kapcsolatunk,de félek, hogy ez rosszabb is lehet viszont nem tudok élni nélküle
2017. dec. 16. 22:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Tanuljon meg mértékkel inni és akkor tudni fog viselkedni is.

Az meg, hogy 5 évvel ezelőtt két lányt is szédített egyszerre, na bumm. Egy férfi szinte mindig több vasat tart a tűzben vagy legalábbis van több kiszemeltje.

Ennyi erővel ő is ugyanúgy megsértődhetne azon, hogy neked meg egy olyan fiú csapta a szelet aki bejött csak nem úgy alakult, hogy összegyertek.


5 év után ilyen hülyeségeket felhánytorgatni, istenem...

2017. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 milyen fiú???
2017. dec. 16. 22:44
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Tudod nehezen hiszem, hogy ő volt az egyetlen érdeklődő amikor épp nem volt kapcsolatod.

Nem találkoztam még olyan lánnyal akinek ne lett volna több fiú is aki udvarolni próbál vagy randira hívja, lehetett akármilyen előnytelen külsejű.

2017. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Volt több is,de nem mondtam nekik olyat amiért a párom haragudhatna és tudott mindig mindenről.
2017. dec. 16. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Számomra elfogadhatatlan, hogy 2-4 hetente vállalhatatlanra issza magát. Nem tudom mit csinálnék 5 év után, én eleve nem mélyítettem volna el ezt a kapcsolatot.
2017. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez eleinte nem így volt, csak egy éve lett ez,hogy ivott. Sok probléma volt,amit ő úgy magyaráz, hogy nem akarta velem megbeszélni, mert nem akart gyengének tűnni.
2017. dec. 16. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!