Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne, hogy két lányt is szédített, még a kapcsolatotok elején. ezen kívül, ha iszik nem tudja a határokat és szégyen ahogy ilyenkor viselkedik. Nem rendszeresen iszik csak egy hónapban kb 1-2x. Viszont fél éve bizonyítja, hogy befejezte, de már félsz hinni neki. Megpróbálnál hinni neki vagy elhagynád?

2017. dec. 16. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

eleve, hogy 2 nővel is cicázott, kivágja a biztosítékot, és minden magára valamit is adó csaj lapátra tenné ezt a gerinctelent.

ha te nem tudsz egy ilyen szaralak nélkül élni, valszeg kapcsolatfüggő vagy társfüggő vagy, és akkor meg is érdemled, hogy szívasson.

2017. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én 1-2 hónap után szakítanék ilyen csávóval,nem,hogy 5 év után.

Végtelenül undorítónak tartom,ha valaki szó szerint hülyére issza magát,akármelyik nemnél(nőnél mondjuk valamennyire kiábrándítóbb) és ezt már nem tudom tolerálni-és érdekes,mégse vagyok macskás vénlány és van egy teljesen okés párom-.

Az,hogy csalt az elején,az végképp elfogadhatatlan,akármit mond.

2017. dec. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A világ legbénább dumája ez: nem tudok élni nélküle. Hahaha.. mielőtt megismerted halott voltál? Együtt születtetek?! Ne legyél önbizalomhiányos!
2017. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!